2024. április 19, péntek - Emma

A szelfizés ötször annyi halálos áldozatot szed, mint a cápatámadás
2019. Június 27. 15:30, csütörtök | Bulvár

A szelfizés ötször annyi halálos áldozatot szed, mint a cápatámadás

Ötször annyi halálos áldozatot szed a világon tíz éve elterjedt szelfizés, mint a cápatámadás, és évente egyre többen halnak meg, amikor okostelefonjukkal önmagukról készítenek felvételeket egy indiai kutatás szerint.

Két ember meghalt szén-monoxid-mérgezésben Szegeden
2019. Április 23. 15:32, kedd | Belföld

Két ember meghalt szén-monoxid-mérgezésben Szegeden

Szén-monoxid-mérgezés miatt két ember meghalt, hármat kórházba vittek kedden Szegeden - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.

Halállal végződött egy szórakozóhelyi vita Veszprémben
2019. Április 20. 14:00, szombat | Belföld

Halállal végződött egy szórakozóhelyi vita Veszprémben

A rendőrök egy 31 éves férfit állítottak elő a bűncselekmény elkövetésével összefüggésben.

Egy utas halála miatt szállt le egy repülő Budapesten
2019. Március 24. 05:01, vasárnap | Belföld

Egy utas halála miatt szállt le egy repülő Budapesten

Egy idős török utas halála miatt megszakította útját egy Frankfurtból Isztambulba tartó török utasszállító gép szombat délután Budapesten, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren

Ketten meghaltak szén-monoxid-mérgezésben Tiszalökön
2019. Február 25. 09:51, hétfő | Belföld

Ketten meghaltak szén-monoxid-mérgezésben Tiszalökön

Szén-monoxid-mérgezés miatt ketten meghaltak hétfő reggel a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tiszalökön - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság megbízott szóvivője az MTI-vel.

Egy nő meghalt, sokan pedig rosszul lettek miután egy valenciai Michelin-csillagos étteremben ettek
2019. Február 23. 05:00, szombat | Külföld

Ana Barcelónak, a valenciai tartományi kormány egészségügyi tárcavezetőjének tájékoztatása szerint a 46 éves spanyol asszony szombaton járt az étteremben családjával, másnap hajnalban pedig elhunyt.

Kútba esett és meghalt egy idős férfi Csörögön
2019. Február 22. 05:00, péntek | Belföld

Kútba esett és meghalt egy idős férfi Csörögön

Meghalt egy idős férfi, miután beleesett egy csaknem harminc méter mély kútba a Csörög szélén található Harkály utcában csütörtök délután - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Megfejthették Nagy Sándor halálának több mint 2300 éves rejtélyét
2019. Január 24. 16:36, csütörtök | Bulvár

Megfejthették Nagy Sándor halálának több mint 2300 éves rejtélyét

Katherine Hall új-zélandi tudós úgy véli, megfejtette Nagy Sándor halálának több mint 2300 éves rejtélyét.

Több ezer ember korai halálozását okozza a légszennyezettség
2019. Január 13. 14:01, vasárnap | Belföld

Több ezer ember korai halálozását okozza a légszennyezettség

Évente 8-10 ezer ember korai halálozásához vezet a légszennyezettség Magyarországon - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) saját és az Egészségügyi Világszervezet számításaira hivatkozva vasárnap az MTI-vel.

Dulakodás közben meghalt egy ember Badacsonyban
2018. Szeptember 09. 05:02, vasárnap | Belföld

Dulakodás közben meghalt egy ember Badacsonyban

Meghalt egy ember, miután két táraság dulakodni kezdett Badacsonyban - közölte a rendőrség szombaton honlapján.

Kiderül, mi okozta a Cranberries énekesnőjének halálát
2018. Szeptember 06. 17:01, csütörtök | Bulvár

Kiderül, mi okozta a Cranberries énekesnőjének halálát

Alkoholmérgezést kapott, ezt követően fulladt a fürdőkádba Dolores O\'Riordan, a The Cranberries ír zenekar énekesnője januárban – írja a BBC a westminsteri igazságügyi orvosszakértőre hivatkozva.

Súlyosbították a társukat autópályán hagyó öt férfi büntetését - Halál lett az esetből
2018. Május 24. 16:00, csütörtök | Belföld

Súlyosbította a Nyíregyházi Törvényszék azoknak a férfiaknak a büntetését, akik 2015-ben az autópályán hagyták ittas társukat, akit ezután egy autó halálra gázolta