2024. április 16, kedd - Csongor

Letartóztattak egy férfit egy 22 évvel ezelőtti gyilkosság miatt
2021. December 03. 13:08, péntek | Kék hírek

Letartóztattak egy férfit egy 22 évvel ezelőtti gyilkosság miatt

Letartóztatott a Budai Központi Kerületi Bíróság csütörtökön egy férfit, akit egy 22 évvel ezelőtti, előre kitervelt, több ember sérelmére elkövetett emberöléssel gyanúsítanak

Elfogtak két férfit egy 23 évvel ezelőtti kettős gyilkosság miatt
2021. December 01. 10:09, szerda | Belföld

Elfogtak két férfit egy 23 évvel ezelőtti kettős gyilkosság miatt

Elfogtak két szlovák állampolgárságú férfit - egyiküket Németországban, a másikat Budapesten -, akit egy 23 évvel ezelőtti gyilkossággal gyanúsítanak

Felmentették a zagyvarékasi idős nő meggyilkolásával vádolt férfit
2021. December 01. 07:00, szerda | Belföld

Felmentették a zagyvarékasi idős nő meggyilkolásával vádolt férfit

Bizonyítottság hiányában felmentette a Szolnoki Törvényszék kedden azt a férfit, aki a vád szerint 2018. július 1-jén este több késszúrással megölt egy idős asszonyt zagyvarékasi otthonában. Az ítélet nem jogerős.

Baltával ölte meg apát és fiát, majd felgyújtott őket
2021. November 26. 14:05, péntek | Kék hírek

Baltával ölte meg apát és fiát, majd felgyújtott őket

Befejezték a nyomozást a rendőrök azzal a román férfivel szemben, aki tavaly egy nagykőrösi tanyán végzett áldozataival. A menekülő tettest öt nap alatt azonosították, majd elfogták, azóta letartóztatásban van.

Kétszer ölt, lezárták a nyomozást
2021. November 19. 10:30, péntek | Kék hírek

Kétszer ölt, lezárták a nyomozást

A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság befejezte a nyomozást M. Szabolcs és társa ügyében.

Lezárták a nyomozást a Deák téri kettős gyilkosság ügyében
2021. November 17. 07:00, szerda | Belföld

Lezárták a nyomozást a Deák téri kettős gyilkosság ügyében

A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) lezárta a nyomozást a Deák téri kettős emberölés ügyében és vádemelési javaslattal átadta a nyomozati anyagot az ügyészségnek

Megölte édesanyját és a nő párját - befejezték a nyomozást
2021. November 08. 12:09, hétfő | Kék hírek

Megölte édesanyját és a nő párját - befejezték a nyomozást

A budapesti nyomozók befejezték annak a férfinak az ügyét, aki a gyanú szerint múlt ősszel megölte az édesanyját és annak új házastársát a XVIII. kerületben.

Elítélték az anyját halálra késelő nőt
2021. Október 30. 07:00, szombat | Kék hírek

Elítélték az anyját halálra késelő nőt

Nem jogerősen húsz év fegyházra ítélt a Budapest Környéki Törvényszék egy nőt, aki tavaly áprilisban Mogyoródon több késszúrással megölte idős anyját.

Elítélte a bíróság az orosi kettős emberölés elkövetőjét
2021. Október 29. 06:00, péntek | Belföld

Elítélte a bíróság az orosi kettős emberölés elkövetőjét

Jogerősen életfogytig tartó fegyházbüntetésre ítélte a Debreceni Ítélőtábla csütörtökön azt a férfit, aki vadászfegyverével két embert megölt 2019 augusztusában Nyíregyháza-Oroson;

Szállásadójuk megöléséért súlyos büntetésre ítéltek egy párt
2021. Október 27. 06:00, szerda | Belföld

Szállásadójuk megöléséért súlyos büntetésre ítéltek egy párt

Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölésért 20, illetve 18 év fegyházra ítélt kedden a Zalaegerszegi Törvényszék egy férfit és egy nőt, mert 2020-ban halálra verték szállásadójukat.

Kegyetlen gyilkosok utáni nyomozás zárt le a rendőrsé
2021. Október 25. 14:05, hétfő | Belföld

Kegyetlen gyilkosok utáni nyomozás zárt le a rendőrsé

A nyomozók befejeztek egy tavalyi gyilkossági ügyet. A 18 órán belül elfogott, azóta letartóztatásban lévő tetteseket védekezésre képtelen személy sérelmére, különös kegyetlenséggel elkövetett emberöléssel gyanúsítják.

Megölt egy idős asszonyt két nő Komlón
2021. Október 24. 06:00, vasárnap | Belföld

Megölt egy idős asszonyt két nő Komlón

Megölt két nő egy 86 éves asszonyt, akit közösen ápoltak Komlón - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.