2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Idén is a gölleszesek nyertek
2017. Április 12. 15:52, szerda | Helyi

Idén is a gölleszesek nyertek

A legjobb összetett eredménnyel zárta az Országos Komplex Tanulmányi Verseny megyei fordulóját a Kiskunfélegyházi Göllesz Viktor Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény.

Amit adsz, azt kapod vissza
2016. December 20. 13:34, kedd | Helyi

Amit adsz, azt kapod vissza

A közelgő karácsony melegsége, szeretete hatotta át a Kiskunfélegyházi Göllesz Viktor Általános Iskola óvodásainak, diákjainak és pedagógusainak ma (december 20-án) előadott műsorát.

Annál többet kapsz vissza, minél többet adsz
2016. December 20. 10:27, kedd | Helyi

Annál többet kapsz vissza, minél többet adsz

Igen, a szeretet az amiről szó van cikkünk címében. A Göllesz Viktor Általános Iskolában pedig be is bizonyították december 19-én, hogy nincs is ennél nagyobb kincs, amit adhatunk a másiknak.

Újabb parkolóhelyekkel bővült városközpontunk
2016. Május 26. 13:11, csütörtök | Helyi

Újabb parkolóhelyekkel bővült városközpontunk

Ma (május 26-án) ünnepélyes keretek között került felavatásra a Szent Imre herceg utcában megépült járdaszakasz és a 12-14 férőhelyes autóparkoló.

Az győz, aki a legszebben ír!
2016. Február 02. 15:00, kedd | Helyi

Az győz, aki a legszebben ír!

Immáron 5. alkalommal rendezik meg városunkban a Göllesz Viktor Általános Iskolában a Szépen író versenyt a sajátos nevelési igényű gyermekek számára.