2024. április 29, hétfő - Péter

10 éves a Megaprofil Magyarország Kft.
2014. Június 05. 08:37, csütörtök | Helyi

10 éves a Megaprofil Magyarország Kft.

Tíz éves születésnapját ünnepelte a napokban a félegyházi székhelyű Megaprofil Kft. Az évforduló alkalmából rendezett ünnepséget a belga vezérkar és a cég hazai partnerei is megtisztelték jelenlétükkel.

Erősödik a magyar – belorusz kapcsolat
2014. Március 25. 15:29, kedd | Helyi

Erősödik a magyar – belorusz kapcsolat

Március 25-én az IBV Hungária Kft. telephelyén tartott sajtótájékoztatót a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület Csányi József vezetésével.

Szülészetet szeretnének a félegyháziak
2014. Január 31. 10:20, péntek | Helyi

Szülészetet szeretnének a félegyháziak

Kiskunfélegyháza lakosainak véleményét, igényeit volt hivatott felmérni az a kérdőív, amit a közelmúltban minden háztartásba eljuttatott a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület

Látogatás az Vlagyimir Putyinnál
2014. Január 15. 19:10, szerda | Külföld

Látogatás az Vlagyimir Putyinnál

A magyar miniszterelnököt kísérő delegációval látogatott a Moszkva melletti novo-ogarjevói államfői rezidenciára Dr. Keskeny Ernő miniszteri biztos, a paksi atomerőmű bővítéséről szóló megállapodás aláírására.