2024. április 26, péntek - Ervin

Remekül helytálltak a triatlonisták a Balatonnál
2016. Június 15. 16:20, szerda | Helyi sport

Remekül helytálltak a triatlonisták a Balatonnál

Az elmúlt hétvégén (2016. június 11-én) a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlonistái a Balatonhoz utaztak Országos Ranglista versenyre.

Sokan bevállalták a 21 km-t is a móravárosi futóversenyen
2016. Június 05. 08:00, vasárnap | Helyi

Sokan bevállalták a 21 km-t is a móravárosi futóversenyen

Június 4-én tartotta 23. Kiskun Kupa utcai futóversenyét a Jogging Plus Szuperinfó futóklub. A rajt és a cél a József Attila Általános Iskola Platán utcai tagintézménye előtt volt.

Ettől repülünk a futás után
2016. Június 03. 16:00, péntek | Helyi

Ettől repülünk a futás után

Az aktívan sportolók többsége már biztosan átélte azt a hihetetlenül boldog, nyugodt érzést, ami egy kemény futás végén várt rá.

Sport XXI. NSI Regionális Aquatlon döntőt rendeztek Hódmezővásárhelyen
2016. Május 11. 20:25, szerda | Helyi sport

Sport XXI. NSI Regionális Aquatlon döntőt rendeztek Hódmezővásárhelyen

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub utánpótlás versenyzői 2016. május 8-án Hódmezővásárhelyre látogattak egy olyan Aquatlon versenyre amely a triatlonra felkészülési verseny.

Vivicittá - Rekordmezőny félmaratonon, az autizmussal élőkért futnak a résztvevők
2016. Április 07. 07:43, csütörtök | Sport

Az autizmussal élőkért futnak jövő szombaton és vasárnap a Margitszigeten rajtoló 31.Telekom Vivicittá Városvédő Futás indulói, a kétnapos eseményen részt vevők száma idén is meghaladja a húszezret.

Eredményesen szerepeltek a futók a Vásárhelyi Félmaraton Családi Futófesztiválon
2016. Április 06. 10:44, szerda | Helyi sport

2016. április 2-án szombaton rendezték meg a 22. Vásárhelyi Félmaraton és Futófesztivált Kecskeméten.

Kiválóan szerepeltek a félegyházi triatlonisták
2016. Március 21. 16:27, hétfő | Helyi sport

Kiválóan szerepeltek a félegyházi triatlonisták

2016. március 20-án vasárnap került megrendezésre a IV. Fergeteg Abony Duatlon verseny, amely a 2016-os év első Duatlon versenye, egyben évadnyitó is a sportágban.

Biztonsági tippek a hidegben futáshoz
2016. Január 08. 13:03, péntek | Helyi

Biztonsági tippek a hidegben futáshoz

A hidegebb időjárás és a rövidebb napos órák nem jelentik azt, hogy be kéne fagyasztania a futást.

Ez a mozgás illik az alkatodhoz
2016. Január 03. 17:00, vasárnap | Helyi

Ez a mozgás illik az alkatodhoz

Mindenki homokóra szeretne lenni, de persze jócskán akad köztünk, nők között alma, körte, esetleg épp kifejezetten fiús alkatú.

Ideje elkezdeni az edzést!
2015. December 21. 12:17, hétfő | Helyi

Ideje elkezdeni az edzést!

De a jelmez varrásával sem vagytok még elkésve! December 31-én várunk egy fergeteges sporteseményre, a XXIV. Szilveszteri Futásra!

Napi 5-10 perc futás is elég?
2015. December 20. 19:00, vasárnap | Helyi

Napi 5-10 perc futás is elég?

A rendszeresség nagyon fontos!

A legjobb személyi edzők fogyasztó módszerei
2015. November 09. 16:57, hétfő | Életmód

A legjobb személyi edzők fogyasztó módszerei

Mi a legjobb mozgásforma és intenzitás, ha fogyni, zsírt égetni akarunk? A London School of Economics kutatói szerint az előbbi, a legjobb brit személyi edzők viszont mást mondanak.