2024. április 24, szerda - György

Ismeretlen szennyeződés miatt tilos a fürdőzés a mártélyi Holt-Tiszában
2018. Június 28. 12:58, csütörtök | Belföld

Ismeretlen szennyeződés miatt tilos a fürdőzés a mártélyi Holt-Tiszában

Ismeretlen eredetű szennyeződés miatt szerdától ideiglenesen megtiltották a fürdőzést a mártélyi Holt-Tiszában - tájékoztatta a Csongrád Megyei Kormányhivatal az MTI-t.

A bányatavak és a fürdőzés veszélyeire hívta fel a figyelmet a rendőrség
2016. Június 26. 05:00, vasárnap | Belföld

A bányatavak és a fürdőzés veszélyeire hívta fel a figyelmet a rendőrség

A bányatavak és a fürdőzés veszélyeire, valamint a szabad vizeken tartózkodás szabályaira hívta fel a figyelmet a Pest megyei rendőr-főkapitányság (PMRFK) szombaton Budakalászon.

Féláron úszhat!
2016. Február 29. 08:44, hétfő | Helyi

Féláron úszhat!

A Városi Strand és Uszoda a február 29-ei szökőnap alkalmából ma egész nap 50%-os kedvezményt ad a jegyárakból.

Strandok éjszakája Félegyházán is!
2015. Július 30. 09:03, csütörtök | Helyi

Strandok éjszakája Félegyházán is!

Országszerte már csaknem ötven fürdő csatlakozott a július 31-én megrendezendő Strandok éjszakájához, közöttük a félegyházi is.

Bányatóban ne strandoljon!
2014. Augusztus 16. 13:00, szombat | Helyi

Bányatóban ne strandoljon!

Kívülről csábítóan sekélynek tűnik a bányató, a víz alatt viszont annyira meredek, hogy akár már egy-két lépés után 15-20 méter mélyre süllyedhet a gyanútlan fürdőző.