2024. április 26, péntek - Ervin

Csak egy orvosi igazolás kell az adókedvezményhez
2019. Január 05. 14:33, szombat | Helyi

Csak egy orvosi igazolás kell az adókedvezményhez

Ha dolgozol és emellett bizonyos betegségekben szenvedsz, akkor a minimálbér öt százalékának megfelelő mértékű pénzt hagy az állam a zsebedben, adókedvezmény formájában.

Ezeknél a betegségeknél igényelhető adókedvezmény
2016. Május 21. 12:00, szombat | Helyi

Ezeknél a betegségeknél igényelhető adókedvezmény

Akár 66 ezer forint is járhat.

Lépj közelebb! Esélyegyenlőségi nap a Kiskunfélegyházán
2015. Június 25. 08:41, csütörtök | Helyi

Lépj közelebb! Esélyegyenlőségi nap a Kiskunfélegyházán

A Lépj közelebb! Esélyegyenlőségi nap egy olyan nyitott rendezvénysorozat, melynek célja a fogyatékossággal élő emberek önálló életének, esélyegyenlőségének elősegítése.

Betegségek után járó adókedvezmény
2015. Április 21. 09:03, kedd | Helyi

Betegségek után járó adókedvezmény

Bizonyos betegségben, súlyos fogyatékosságban szenvedő magánszemélynek megfelelő orvosi igazolással lehetősége van az összevont adóalap adóját csökkenteni a havi minimálbér 5 százalékának megfelelő összeggel.

2011. Október 28. 07:17, péntek | Belföld

Nő a súlyosan mozgáskorlátozottak támogatása

Átalakul a súlyosan mozgáskorlátozott személyek közlekedési támogatási rendszere, ösztönzi a jogosultakat, hogy új gépjárműveket vásároljanak – jelentette be a szociális, család- és ifjúságügyért felelős államtitkár.