2024. április 29, hétfő - Péter

Táncra perdültek Arany János születésének 200. évfordulóján
2017. Március 03. 11:38, péntek | Helyi

Táncra perdültek Arany János születésének 200. évfordulóján

Március 2-án flashmobbal emlékeztek meg a Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolájának kollégistái Arany János születésének 200. évfordulójáról.

Terrortámadásnak vélt flashmob miatt tört ki pánik egy spanyol tengerparti üdülőhelyen
2016. Augusztus 04. 07:32, csütörtök | Külföld

Egy flashmob okozott pánikot a népszerű katalán tengerparti település, Castell-Platja d\'Aro zsúfolt belvárosában szerdán, mert többen is azt hitték, hogy terrortámadás történt.

Csatlakozz az Élő Szeretetlánc-flashmob-hoz!
2015. November 03. 11:43, kedd | Helyi

Csatlakozz az Élő Szeretetlánc-flashmob-hoz!

A Jobb Veled a Világ Alapítvány a Kiskunfélegyházi Boldogságklub szervezésével szeretettel várja 2015. november 22-én 10 órára a Béke térre mindazokat, akik csatlakoznának a szeretetlánc megalkotásához.

Szoptató anyák lepték el a Nyugati téri McDonald'sot
2015. Május 23. 10:00, szombat | Bulvár

Szoptató anyák lepték el a Nyugati téri McDonald'sot

Szoptatós flashmobbal tiltakoztak az anyák az ellen, hogy szerdán kiküldtek az étteremből egy szoptató nőt.

Békés felvonulás Félegyházán az internetadó ellen
2014. Október 28. 18:42, kedd | Helyi

Békés felvonulás Félegyházán az internetadó ellen

Ma (október 28-án) 18 órakor a FIDESZ Székháza előtt megközelítőleg 100 félegyházi lakos gyűlt össze, hogy hangot adjon az internetadó elleni tiltakozásának.