2024. április 26, péntek - Ervin

A migráció miatt változott a pártok népszerűsége
2015. Október 01. 06:54, csütörtök | Belföld

A migráció miatt változott a pártok népszerűsége

A Medián legfrissebb, szeptember közepi felmérése szerint a nyári hónapok politikai fejleményeiből a Fidesz profitálhatott a legtöbbet:

Fidesz: a párt elkötelezett a természetvédelem mellett
2015. Augusztus 02. 04:04, vasárnap | Belföld

Fidesz: a párt elkötelezett a természetvédelem mellett

A Fidesz elkötelezett a természetvédelem mellett, a következő európai uniós ciklus forrásai soha nem látott fejlesztéseket tesznek lehetővé - közölte a nagyobbik kormánypárt szombaton az MTI-vel.

Cél a legkisebb személyi jövedelemadó Európában
2015. Július 15. 07:25, szerda | Belföld

Cél a legkisebb személyi jövedelemadó Európában

A Fidesz szerint működik az adócsökkentések politikája, amely több pénzt hagy a munkavállalóknál és biztosítja a gazdasági növekedést, ezért kitartanak mellette.

Beperli a Fideszt a Magyar Helsinki Bizottság
2015. Május 23. 06:00, szombat | Belföld

Beperli a Fideszt a Magyar Helsinki Bizottság

A Magyar Helsinki Bizottság beperli a Fideszt, mert szerintük valótlan és gyalázkodó kitételek szerepelnek a pártnak a civil szervezettel kapcsolatos pénteki sajtóközleményében.

Tüntetés után: mégis módosítja Orbán a netadót?
2014. Október 27. 14:54, hétfő | Belföld

Tüntetés után: mégis módosítja Orbán a netadót?

Hétfőn nyújtja be a Fidesz a parlamentnek azt a módosító indítványát, amelyben javasolja, hogy maximum havi 700 forint lehessen az internetadó mértéke.

Csányi József városunk új polgármestere
2014. Október 13. 05:23, hétfő | Helyi

Csányi József városunk új polgármestere

Csányi József, a város új polgármestere az eredményt Kiskunfélegyháza győzelmének nevezte.

Maradandó bűnök
2014. Szeptember 27. 19:21, szombat | Belföld

Maradandó bűnök

Szigorítani akarja a Fidesz a büntető törvénykönyvet, hogy ne évülhessenek el a gyermekekkel szembeni szexuális bűncselekmények.

Kizárták magukat a Fideszből
2014. Augusztus 27. 16:49, szerda | Helyi önkormányzati

Kizárták magukat a Fideszből

Automatikusan megszűnt a tagsági viszonya Balla Lászlónak, a Fidesz helyi elnökének, Szamosi Endrének, a Fidesz helyi szervezete alelnökének, Gyenes Attilának, Horváth Gábornak, és Bense Zoltánnak.

Kapus Krisztián a Fidesz polgármester-jelöltje Kiskunfélegyházán
2014. Augusztus 12. 16:25, kedd | Helyi

Kapus Krisztián a Fidesz polgármester-jelöltje Kiskunfélegyházán

Kapus Krisztiánt indítja polgármesternek Kiskunfélegyházán az őszi önkormányzati választásokon a FIDESZ – jelentette be ma (augusztus 12-én) Kerényi János, a párt regionális igazgatója.

Kapus Krisztián a Fidesz polgármesterjelöltje Kiskunfélegyházán
2014. Július 01. 14:16, kedd | Helyi önkormányzati

Kapus Krisztián a Fidesz polgármesterjelöltje Kiskunfélegyházán

A Fidesz az őszi önkormányzati választásokon, Kiskunfélegyháza város polgármesterjelöltjének egyhangúlag Kapus Krisztiánt állítja.

A Fidesz Csányi Józsefet javasolja polgármesterjelöltnek Kiskunfélegyházán
2014. Június 12. 10:06, csütörtök | Helyi önkormányzati

A Fidesz Csányi Józsefet javasolja polgármesterjelöltnek Kiskunfélegyházán

A Fidesz kiskunfélegyházi helyi szervezete az elnökség egyhangú javaslata alapján június 11-i, szerdai ülésén úgy döntött, hogy az októberi önkormányzati választásokra Csányi Józsefet javasolja polgármesterjelöltként.

Elsöprő győzelmet aratott a FIDESZ
2014. Április 07. 09:56, hétfő | Helyi

Elsöprő győzelmet aratott a FIDESZ

Várhatóan kétharmados többséggel nyerte a Fidesz a vasárnapi országgyűlési választást 133 mandátumot szerezve, a baloldal 38, a Jobbik 23, az LMP pedig 5 mandátummal jutott a 199 fős parlamentbe.