2024. április 26, péntek - Ervin

Drónok felderítésére alkalmas szenzorrendszert fejleszt az Antenna Hungária
2017. November 26. 15:55, vasárnap | Belföld

Drónok felderítésére alkalmas szenzorrendszert fejleszt az Antenna Hungária

Drónok, azaz a kisméretű pilótanélküli eszközök felderítését, mozgási pályáját meghatározni és követni képes komplex szenzorrendszer kifejlesztésébe kezdett az Antenna Hungária Zrt.

Egyre nehezebben felderíthető a terrorveszély
2017. Október 18. 08:11, szerda | Külföld

Egyre nehezebben felderíthető a terrorveszély

Nagy-Britannia \"többdimenziós\", egyre gyorsabb ütemben átalakuló és mind nehezebben felderíthető terrorveszéllyel kénytelen szembenézni - mondta kedden a brit elhárítás (MI5) vezetője.

Akár 5 millió is lehet a bírság a kertes házaknál
2015. Július 25. 07:00, szombat | Belföld

Akár 5 millió is lehet a bírság a kertes házaknál

Július elseje óta a megyei növényvédelmi szakemberek öt hektáron rendeltek el parlagfűirtást - közölte a Földművelésügyi Minisztérium (FM) pénteken a honlapján.

Meghívó
2014. November 18. 14:25, kedd | Helyi

Meghívó

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett felderítésével kapcsolatosan sajtótájékoztatót tart.

Itt vannak a használt Mi-8-asok!
2014. Április 04. 13:00, péntek | Belföld

Itt vannak a használt Mi-8-asok!

Végre a kecskeméti repülőtérre érkeztek azok a használt orosz Mi-8-as helikopterek, amelyeket a Magyar Honvédség fog használni az új gépek beszerzéséig.

17 vagyon elleni bűncselekményt derítettek fel a félegyházi nyomozók
2013. Szeptember 04. 18:52, szerda | Helyi

17 vagyon elleni bűncselekményt derítettek fel a félegyházi nyomozók

Lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya öt helyi férfi ellen