2024. április 23, kedd - Béla

Az egészségünkre akkor kell gondolni, amíg még megvan
2017. Április 03. 08:54, hétfő | Helyi

Az egészségünkre akkor kell gondolni, amíg még megvan

Immáron harmadik alkalommal került megrendezésre a Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo április 1-jén, melynek ezúttal is a művelődési központ adott otthont.

III. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo részletes programja
2017. Március 23. 15:30, csütörtök | Helyi

III. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo részletes programja

2017. április 1-én sok szeretettel vár mindenkit a Móra Ferenc Művelődési Központ a III. Egészségnap és Expo rendezvényére.

Egészségnap és Expo a Művelődési Központban
2017. Február 13. 11:01, hétfő | Helyi

Egészségnap és Expo a Művelődési Központban

"Ne légy bolond, tégy az egészségedért" mottóval rendezi meg a Móra Ferenc Művelődési Központ a III. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expot 2017. április 1-én, szombaton.

Töretlen sikere van a Baba-Mama Expo-nak
2016. Október 10. 09:38, hétfő | Helyi

Töretlen sikere van a Baba-Mama Expo-nak

Tökéletes kikapcsolódási lehetőséget és ideális szombat délelőtti programot kínált az október 8-án megrendezésre kerülő Baba-Mama Expo, melynek ezúttal is a Móra Ferenc Művelődési Központ adott otthont.

Az egészséges életmód jegyében
2016. Április 10. 07:51, vasárnap | Helyi

Az egészséges életmód jegyében

Az egészség mindenkié - mottóval rendezte meg a Móra Ferenc Művelődési Központ a II. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo címet viselő programját ma (április 9-én).

Egészségnap és Expo Kiskunfélegyházán
2015. Április 10. 19:00, péntek | Helyi

Egészségnap és Expo Kiskunfélegyházán

Szombaton (április 11-én) 10-17 óráig kerül megrendezésre az 1. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo, melyre mindenkit szeretettel várnak a Móra Ferenc Művelődési Központba.

2011. Szeptember 23. 14:17, péntek | Belföld

1000 vállalkozó hadat üzent a válságnak

Mosoly, önbizalom és pozitív kisugárzás a Budapesten megrendezett KKV Marketing Expon.