2024. április 27, szombat - Zita

Elhunyt a Motörhead egykori gitárosa
2018. Január 11. 16:03, csütörtök | Bulvár

Elhunyt a Motörhead egykori gitárosa

Meghalt Fast Eddie Clarke, a Motörhead egykori gitárosa. A zenész 67 éves korában szerdán Londonban hunyt el; halálával a Motörhead klasszikus felállásából immár senki sincs életben.

Elhunyt a Szamos édesipari manufaktúra alapítója
2018. Január 10. 20:14, szerda | Belföld

Elhunyt a Szamos édesipari manufaktúra alapítója

Életének 97. évében elhunyt Szamos Mátyásné, Hajdú Margit a főként a marcipánjáról ismert neves édesipari cég, a Szamos alapítója - tájékoztatta a család szerdán az MTI-t.

Elhunyt Franco spanyol diktátor egyetlen gyereke
2017. December 29. 17:45, péntek | Külföld

Elhunyt Franco spanyol diktátor egyetlen gyereke

Kilencvenegy évesen elhunyt Francisco Franco (1892-1975) egykori spanyol diktátor egyetlen gyereke.

Hármas ikreket szült, majd elhunyt az édesanya Debrecenben
2017. December 18. 07:33, hétfő | Belföld

Hármas ikreket szült, majd elhunyt az édesanya Debrecenben

A szülést követően fellépő HELLP szindróma súlyos vérzéses szövődményével, véralvadási zavarral kezelték azt a hajdúszoboszlói édesanyát, aki december 15-én elhunyt, miután hármas ikreknek adott életet Debrecenben

Elhunyt Christine Keeler, a Profumo-botrány egyik főszereplője
2017. December 06. 07:27, szerda | Külföld

Elhunyt Christine Keeler, a Profumo-botrány egyik főszereplője

Elhunyt Christine Keeler, a II. világháború utáni brit politikatörténet talán leghangosabb szex- és kémbotrányának egyik főszereplője.

Elhunyt a jeges vödrös-kihívás elindítója
2017. December 01. 15:13, péntek | Bulvár

Elhunyt a jeges vödrös-kihívás elindítója

Elhunyt Anthony Senerchia, aki 2014-ben elindította a \"jeges vödrös-kihívást\", hogy felhívja a figyelmet egy ritka gyógyíthatatlan betegségre, az amiotrófiás laterálszklerózisra (ALS), amelyben ő is szenvedett.

Elhunyt Stadler József vállalkozó
2017. November 21. 18:32, kedd | Belföld

Elhunyt Stadler József vállalkozó

Hatvanhat éves korában, kedden elhunyt Stadler József vállalkozó - erősítette meg szülőfaluja, Akasztó polgármestere, Suhajda Antal az MTI-nek.

Meghalt Som Lajos, a Piramis együttes egykori vezetője
2017. Október 30. 17:21, hétfő | Belföld

Meghalt Som Lajos, a Piramis együttes egykori vezetője

Meghalt Som Lajos, a Piramis együttes egykori vezetője. A basszusgitáros, dalszerző, aki évtizedek óta betegeskedett, 70 éves korában hétfőn hunyt el.

Október 30-án vesznek végső búcsút Nepp József rajzfilmrendezőtől
2017. Október 23. 05:02, hétfő | Belföld

Október 30-án vesznek végső búcsút Nepp József rajzfilmrendezőtől

Október 30-án 13 órakor vesznek végső búcsút Nepp József Kossuth-díjas rajzfilmrendezőtől a budakeszi temetőben, utána a budakeszi római katolikus plébániatemplomban gyászmisét tartanak

Elhunyt Nepp József rajzfilmrendező
2017. Október 09. 17:57, hétfő | Belföld

Elhunyt Nepp József rajzfilmrendező

Elhunyt Nepp József Kossuth- és Balázs Béla-díjas rajzfilmrendező, forgatókönyvíró - tudatta családja hétfőn az MTI-vel.

Elhunyt Tóth II. József, az Aranycsapat csatára
2017. Október 09. 13:17, hétfő | Belföld

Elhunyt Tóth II. József, az Aranycsapat csatára

Nyolcvannyolc esztendős korában elhunyt Tóth II. József világbajnoki ezüstérmes labdarúgó, aki a magyar futball aranykorában 12-szer lépett pályára a válogatottban.

Elhunyt Aradszky László táncdalénekes
2017. Október 09. 08:55, hétfő | Belföld

Elhunyt Aradszky László táncdalénekes

Elhunyt Aradszky László táncdalénekes. A hatvanas évek egyik legnagyobb sztárelőadója vasárnap este halt meg, életének 83. évében - közölte a család hétfőn az index.hu-val.