2024. április 19, péntek - Emma

Taroltak az országos versenyen a kiskunmajsai diákok
2015. Április 28. 09:24, kedd | Kék hírek

A Felmenő Rendszerű Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny Országos Döntőjén középiskolai korcsoportban a Bács-Kiskun megyei „Aranycsapat” I., az általános iskolai korcsoportban az „Aranyosok” csapata a II. helyezést ért el.

A Koppányok nyila Pátyon is célt ért
2015. Március 30. 08:20, hétfő | Helyi sport

Március 28-án Pátyon örömíjász-versenyen vett részt a Turul Koppány Íjászai HE három tagja: Szeibert Imre, Boldog Bence és ifjú Németh László.

A Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület az Országos Diákolimpiai Döntőn
2015. Március 13. 08:06, péntek | Helyi sport

2015.03.06. és 08. között rendezték meg az Országos Úszó Diákolimpiai Döntőt Győrben. A kiskunfélegyházi úszók közül Vörös Luca diákolimpiai bajnok lett.

Sakk Diákolimpia Csapatversenyek
2015. Március 02. 08:22, hétfő | Helyi sport

A Bács-megyei Sakk Diákolimpia 2014-15. évi csapatversenyének döntőjét 2015. február 28-án rendezték meg Kecskeméten.

Futsal: sorozatban harmadszor kupagyőztes az Astra
2015. Március 01. 20:28, vasárnap | Helyi sport

Vasárnap kora délután lejátszották a női futsal Magyar Kupa-döntőjét, amelyben az Astra hátrányból felállva 5-2-re legyőzte a Hajdúböszörményt.

Futsal: a pillanatnyi forma dönthet a kupadöntőben
2015. Február 27. 20:20, péntek | Helyi sport

Szombaton rendezik a Futsal Magyar Kupa elődöntőit Kiskunfélegyházán, míg vasárnap a döntőkre kerül sor.

Női futsal: címvédésre készül az Astra a Magyar Kupában
2015. Február 27. 20:14, péntek | Helyi sport

A női futsal NB I-ben mindkét kupadöntős győzelemmel zárta a hétvégét: az Astra a BME otthonában nyert, míg a Hajdúböszörmény a DVTK-Vénuszt múlta felül.

Úszó Diákolimpia Megyei Döntője
2015. Február 09. 11:26, hétfő | Helyi sport

Az Úszó Diákolimpia Megyei Döntőjét 2015. február 4-én, Kecskeméten rendezték meg. A kiskunfélegyházi diákok a következő érmes helyezéseket érték el.

Büszkén tekinthetünk tornászlányainkra
2015. Január 29. 08:17, csütörtök | Helyi sport

Január 28-án rendezték meg a torna Diákolimpiai megyei döntőjét Kecskeméten, ahol újabb nagyszerű és értékes eredmények születtek a jövőre nézve a kiskunfélegyházi tornász lányoktól.

Vízilabda Eb - Kemény Dénes: kivételes pólóünnep volt
2014. Július 28. 16:00, hétfő | Sport

Kemény Dénes értékelése szerint két héten át tartó kivételes és folyamatos pólóünnepnek bizonyult a budapesti vízilabda Európa-bajnokság.

Vizes vb - Háromból két magyar úszó jutott tovább
2013. Július 30. 12:04, kedd | Sport

Három magyar próbálkozott a barcelonai vizes vb úszóversenyeinek harmadik napján, kedden: a délelőtti selejtezőkből simán továbbjutott 200 m gyorson Hosszú Katinka és 200 m pillangón Biczó Bence.

2012. Május 31. 14:21, csütörtök | Sport