2024. április 28, vasárnap - Valéria

Előadással motiválta volt iskolájának diákjait Piró
2017. December 06. 09:30, szerda | Helyi

Előadással motiválta volt iskolájának diákjait Piró

December 5-én Csontos Piroska parasportoló edzőjével Nagy Viktorral és a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub elnökével Németh Lászlóval motivációs előadást tartott a Göllesz Viktor Általános Iskolában.

„Sportos élet” Konferencia
2017. November 10. 14:02, péntek | Helyi

„Sportos élet” Konferencia

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub új rendezvénysorozatot indít 2017 novemberétől a sport iránti elkötelezettségének tükrében „Sportos élet” címmel.

Megugrotta az ötméteres álomhatárt
2017. Augusztus 02. 19:58, szerda | Helyi sport

Megugrotta az ötméteres álomhatárt

Életre szóló élményekkel tért haza a napokban Csontos Piroska Londonból. Az Egyesült Királyság fővárosa adott otthon a para­atlétikai világbajnokságnak.

Félegyháza ismét büszke lehet Csontos Piroskára
2017. Március 20. 08:19, hétfő | Helyi sport

Félegyháza ismét büszke lehet Csontos Piroskára

Csontos Piroska egy arany éremmel és egy ezüst éremmel tért haza az INAS Fedett pályás Európa Bajnokságról.

Csontos Piroska a 6. helyen ért célba a paralimpián
2016. Szeptember 14. 07:51, szerda | Helyi sport

Csontos Piroska a 6. helyen ért célba a paralimpián

Csontos Piroska a hatodik, Keresztesi Erika a hetedik, Biacsi Ilona pedig a nyolcadik helyen ért célba a T20-as kategória női 400 méteres síkfutó számának keddi döntőjében a riói paralimpián.

Egyéni csúcsot futott Csontos Piroska a 400 méteres síkfutás előfutamán
2016. Szeptember 13. 09:44, kedd | Helyi sport

Egyéni csúcsot futott Csontos Piroska a 400 méteres síkfutás előfutamán

Csontos Piroska 1:00.03 perces egyéni csúccsal bejutott a T20-as kategória női 400 méteres síkfutó számának keddi döntőjébe a riói paralimpián.

Elindult Rióba a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub atlétája Csontos Piroska
2016. Szeptember 07. 08:33, szerda | Helyi sport

Elindult Rióba a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub atlétája Csontos Piroska

2016. szeptember 3-án indult a Budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérről Csontos Piroska félegyházi paraatléta a Paralimpiára, amit szeptember 7-18. között a brazíliai Rio de Janeiroban rendeznek meg.

Letették az olimpiai esküt paralimpikonjaink
2016. Augusztus 29. 09:07, hétfő | Helyi

Letették az olimpiai esküt paralimpikonjaink

Letették az esküt a szeptember 7. és 18. között Rio de Janeiróban tartandó paralimpián versenyző magyar csapat tagjai a Nemzeti Színházban tartott vasárnapi ünnepségen. (Fotó: Facebook)

Rióba készül a félegyházi parasportoló
2016. Július 15. 08:38, péntek | Helyi sport

Rióba készül a félegyházi parasportoló

Gőzerővel készül Csontos Piroska félegyházi paraatléta a Paralimpiára, amit szeptember 7-18 között a brazíliai Rio de Janeiroban rendeznek meg.

Csontos Piroska nap a paralimpikonokért
2014. Szeptember 21. 18:26, vasárnap | Helyi

Csontos Piroska nap a paralimpikonokért

Ma (szeptember 21-én) a Sorsocskák és a Rocktár közösen szervezett Jótékonysági Rendezvénysorozatot a félegyházi paralimpikonokért.

Csontos Piroska-nap Félegyházán
2014. Szeptember 16. 13:04, kedd | Helyi

Csontos Piroska-nap Félegyházán

Jótékonysági rendezvénysorozatot szervezett a félegyházi paralimpikonokért a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár.

Régiós Triatlon Diákolimpia eredmények
2014. Május 21. 09:35, szerda | Helyi sport

Régiós Triatlon Diákolimpia eredmények

2014 május 10-én Régiós Diákolimpia döntőn vett rész a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon szakosztálya.