2024. április 18, csütörtök - Andrea

Eladta a kocsit pedig nem is az övé volt
2022. Június 22. 19:11, szerda | Belföld

Eladta a kocsit pedig nem is az övé volt

Sikkasztás miatt hat hónap, végrehajtásában 3 év 6 hónapra felfüggesztett börtönbüntetésre, és 100 ezer forint pénzbüntetésre ítélte a bíróság azt a különös visszaeső férfit, aki a rábízott kocsit jogtalanul eladta.

Rendőrnek adta ki magát a csalónő
2022. Június 18. 14:06, szombat | Kék hírek

Rendőrnek adta ki magát a csalónő

Magát rendőrnek kiadva hirdetett albérleteket, majd a foglaló átvétele után elérhetetlenné vált egy nő.

70 milliót csalt ki több száz sértettől
2022. Június 10. 18:03, péntek | Belföld

70 milliót csalt ki több száz sértettől

Nem jogerősen 4 év 6 hónap börtönre ítélték egy 70 milliós csalássorozat vádlottját; az ügynek több száz sértettje volt - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben pénteken az MTI-vel.

Három ország papjaitól csalt ki milliókat egy férfi
2022. Május 31. 15:07, kedd | Kék hírek

Három ország papjaitól csalt ki milliókat egy férfi

Vádat emeltek egy férfi ellen, aki hamis örökség ígéretével csapott be magyarországi, romániai és ukrajnai egyházi személyeket - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség szóvivője kedden az MTI-t.

Tízmilliókat csalt ki papoktól egy férfi
2022. Május 30. 13:02, hétfő | Belföld

Tízmilliókat csalt ki papoktól egy férfi

Befejezték a rendőrök a nyomozást annak a férfinak az ügyében, aki a megalapozott gyanú szerint 15 egyházi személytől csalt ki több mint 37 millió forintot.

Egy év alatt megszerezhető érettségit ígértek csalók, eddig mintegy 500 sértett van
2022. Május 27. 12:03, péntek | Belföld

Néhány év alatt mintegy 70 millió forintot keresett az a társaság, amely különböző webfelületeken hirdette magát azzal, hogy egy év alatt érettségihez juttat;

Interneten csaltak ki pénzt a fiatalok, lebuktak
2022. Május 26. 18:03, csütörtök | Belföld

Interneten csaltak ki pénzt a fiatalok, lebuktak

Csalás vétsége miatt emelt vádat a Budakörnyéki Járási Ügyészség most a két fiatal ügyében.

Több mint háromszáz vállalkozást károsított meg egy nő
2022. Május 24. 06:00, kedd | Belföld

Több mint háromszáz vállalkozást károsított meg egy nő

Az Esztergomi Járásbíróság első fokon nyolc év börtönbüntetésre ítélt egy nőt, aki férfitestvérével együttműködve ügyvédnek, illetve közjegyzőnek adta ki magát, és országszerte 310 vállalkozást károsított meg.

Külföldi szerződést ígérve csapta be egy fiatal focista szüleit egy férfi
2022. Május 19. 08:02, csütörtök | Belföld

Külföldi szerződést ígérve csapta be egy fiatal focista szüleit egy férfi

Vádat emeltek egy a férfivel szemben, aki egy bécsi labdarúgó-egyesülethez ígért szerződést egy 15 éves szegedi fiú szüleinek, a felkészítését is vállalta, az osztrák klubnál azonban nem is hallottak róla

Interneten verte át áldozatait egy csalónő
2022. Május 09. 17:02, hétfő | Belföld

Interneten verte át áldozatait egy csalónő

A rendőrök munkájának köszönhetően rács mögé került a több embert megkárosító 33 éves budapesti nő.

Anya-lánya párost kapott el a rendőrség
2022. Május 07. 17:05, szombat | Kék hírek

Anya-lánya párost kapott el a rendőrség

Anya és lánya lett meggyanúsítva, miután magukat családgondozónak kiadva bejutottak egy idős nő érdi házába, majd talált pénzét ellopták.

Csalók élnek vissza az MNB nevével
2022. Május 07. 05:00, szombat | Belföld

Csalók élnek vissza az MNB nevével

Csalók küldenek elektronikus leveleket magánszemélyeknek külföldi munkalehetőséghez vagy onnan érkező nagy összegű állítólagos pénzküldeményekhez kapcsolódó, az MNB által felszámítandó díjakról