2024. április 17, szerda - Rudolf

Decemberre napolták el a magyar autóbuszbaleset vizsgálóbírósági ülését Veronában
2018. Október 31. 18:26, szerda | Belföld

A veronai vizsgálóbíróság elnapolta és december 13-ra tette át ülését a magyar autóbuszbaleset ügyében - értesült az MTI szerdán.

Módosult a Btk. a veronai buszbaleset miatt
2018. Július 21. 05:01, szombat | Belföld

Módosult a Btk. a veronai buszbaleset miatt

Büntetendő lesz a jogellenesen átalakított személyszállító járművek vezetése, és a hivatalos személyt hivatali tevékenységével össze nem egyeztethető helyen vagy időben érő zaklatás - döntött pénteken az Országgyűlés.

Még tart a nyomozás a veronai busztragédia ügyében
2018. Július 10. 07:15, kedd | Belföld

Még tart a nyomozás a veronai busztragédia ügyében

A veronai buszbaleset ügyében tart a nyomozás - közölte a Belügyminisztérium (BM) hétfőn az MTI-vel.

Emlékhelyet avattak a tavalyi buszbaleset áldozatainak emlékére Veronában
2018. Január 27. 16:00, szombat | Külföld

Emlékhelyet avattak a tavalyi buszbaleset áldozatainak emlékére Veronában

\"Szívünk, lelkünk örökre itt maradt, ahonnan a mi angyalaink felemelkedtek a magasba\"

Sokan megsebesültek egy iskolabusz balesetben Franciaországban
2018. Január 26. 07:17, péntek | Külföld

Sokan megsebesültek egy iskolabusz balesetben Franciaországban

Iskolabusznak hajtott egy személygépkocsi csütörtök délután a délnyugat-franciaországi Manciet települése mellett, legalább huszonkilencen megsérültek, heten közülük súlyosan

Misével emlékeztek meg az olasz hatóságok a veronai magyar buszbaleset évfordulójáról
2018. Január 20. 16:54, szombat | Külföld

A veronai Sant\'Anastasia templomban bemutatott misével emlékeztek meg az olaszországi hatóságok képviselői szombaton

Meghosszabbították a nyomozást veronai buszbaleset ügyében
2017. Július 20. 19:00, csütörtök | Belföld

Meghosszabbították a nyomozást veronai buszbaleset ügyében

Továbbra sincs gyanúsított a veronai buszbaleset ügyében, a rendőrség szeptember 21-ig hosszabbította meg a nyomozást - derül ki az Országos Rendőr-főkapitányságnak az MTI megkeresésére csütörtökön küldött válaszából.

Lezárták a nyomozást a veronai buszbaleset ügyében
2017. Május 29. 19:08, hétfő | Külföld

Lezárták a nyomozást a veronai buszbaleset ügyében

Az olasz ügyészség hétfői tájékoztatása szerint lezárta a nyomozást a veronai buszbaleset ügyében, a jegyzőkönyvet átadta a milánói főkonzulátusnak - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az MTI-vel.

Segélykoncert a veronai buszvezetők családjai javára
2017. Március 15. 08:00, szerda | Helyi

Segélykoncert a veronai buszvezetők családjai javára

Segélykoncertet szervez a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar március 25-én, szombaton 18 órai kezdettel a Kossuth Lajos Szakképző Iskola tornacsarnokában.

A szülők véleményét is várják az iskolai buszos kirándulásokról
2017. Március 15. 05:00, szerda | Belföld

A szülők véleményét is várják az iskolai buszos kirándulásokról

Az elmúlt napokban már több mint 10 ezren töltötték ki azt az internetes kérdőívet, amely az iskolai buszos kirándulások feltételeinek lehetséges változtatásáról szól.

Hazahozták Veronából a buszbaleset utolsó súlyos sérültjét
2017. Február 25. 09:25, szombat | Belföld

Hazahozták Veronából a buszbaleset utolsó súlyos sérültjét

Megérkezett a veronai buszbaleset hatodik sérültje a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ, Honvédkórházba péntek este - közölte az intézmény orvosigazgatója budapesti sajtótájékoztatóján.

Pénteken egyeztetnek a veronai baleset egyik sérültjének hazaszállításáról
2017. Február 08. 11:22, szerda | Belföld

Pénteken egyeztetnek a veronai baleset egyik sérültjének hazaszállításáról

Pénteken egyeztetnek az olaszországi buszbaleset egyik Veronában ápolt sérültjének hazaszállításáról; ő az a 30 év körüli férfi, akit kedden felébresztettek a kómából