2024. április 18, csütörtök - Andrea

Bűnösnek vallotta magát annak a kamionnak a sofőrje, amelyben tavaly 39 holttestet találtak Angliában
2020. Április 09. 13:04, csütörtök | Külföld

Bűnösnek vallotta magát 39 rendbeli emberölésben szerdán annak a kamionnak a sofőrje, amelynek hűtőkonténerében tavaly októberben 39 vietnami állampolgárt holtan találtak Anglia délkeleti részén.

Bűnösnek vallotta magát a férfi, aki csőbombákat küldött amerikai politikusoknak
2019. Március 22. 08:04, péntek | Belföld

Bűnösnek vallotta magát csütörtökön egy New York-i szövetségi bíróságon az a floridai férfi, aki tavaly csőbombákat küldött amerikai demokrata párti politikusoknak és személyiségeknek.

Adócsalás miatt ismét bűnösnek találták Szerbia leggazdagabb emberét
2019. Március 08. 18:45, péntek | Külföld

Adócsalás miatt ismét bűnösnek találták Szerbia leggazdagabb emberét

Adócsalás miatt két és fél év letöltendő börtönbüntetésre és nyolcmillió dináros (mintegy 21,44 millió forint) pénzbüntetésre ítélték pénteken Miroslav Miskovicot, Szerbia leggazdagabb és egyik legbefolyásosabb emberét.

Bűnösnek találták Mexikó egykori első számú drogbáróját New Yorkban
2019. Február 13. 07:40, szerda | Külföld

Bűnösnek találták Mexikó egykori első számú drogbáróját New Yorkban

Bűnösnek találta kedden az esküdtszék Mexikó egykori első számú drogbáróját, a Köpcös (El Chapo) néven elhíresült Joaquín Guzmánt az Egyesült Államokban, New Yorkban folyó perben.

Az iszapömlés tíz vádlottját bűnösnek mondta ki a Győri Törvényszék
2019. Február 04. 15:27, hétfő | Belföld

Az iszapömlés tíz vádlottját bűnösnek mondta ki a Győri Törvényszék

Tíz ember bűnösségét mondta ki a vörösiszapper megismételt elsőfokú eljárásában a Győri Törvényszék hétfőn.

Elévülés miatt szabadon engedték a Franco-éra csecsemőlopásában bűnös orvost
2018. Október 08. 17:55, hétfő | Külföld

Elévülés miatt szabadon engedték a Franco-éra csecsemőlopásában bűnös orvost

Bűnösnek találta, de büntethetőségének elévülése miatt szabadon engedte a madridi tartományi bíróság elsőfokú ítéletében hétfőn a 85 éves Eduardo Vela nőgyógyászt,

Bűnösnek találták azt a chicagói rendőrt, aki 16-szor belelőtt egy afroamerikai tinédzserbe
2018. Október 06. 16:00, szombat | Külföld

Egy chicagói bíróság esküdtszéke bűnösnek találta azt az amerikai rendőrt, aki 2014-ben intézkedés közben 16 lövést eresztett egy 17 éves afroamerikai fiatalemberbe.

Bűnösnek nyilvánítottak egy 101 éves angol férfit gyermekek molesztálásáért
2016. December 17. 05:00, szombat | Külföld

Bűnösnek nyilvánítottak egy 101 éves angol férfit gyermekek molesztálásáért

Gyermekek ellen évtizedekkel ezelőtt elkövetett szexuális bűncselekményekben mondtak ki bűnösnek pénteken egy 101 éves angol férfit.

Jogerősen tizenegy évre ítéltek egy kiskunfélegyházi férfit élettársa meggyilkolása miatt
2015. November 11. 13:43, szerda | Helyi

Jogerősen tizenegy év börtönbüntetéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla szerdán azt a kiskunfélegyházi férfit, aki 2012 decemberében meggyilkolta élettársát.

2012. Május 18. 14:09, péntek | Külföld

Egy magyar férfi is részt vett az amerikai gigacsalásban

Vádalku keretében bűnösnek vallotta magát szerdán Washingtonban egy 31 éves magyar férfi, aki két társával együtt létrehozott egy hamis internetes áruházat...

2012. Március 31. 14:15, szombat | Bulvár

Lecsukták Whitney Houston volt férjét

Letartóztatta a rendőrség Bobby Brownt, mert egy közúti ellenőrzés során alkoholt találtak a vérében. Whitney Houston exének nem ez az első ittas vezetése.

2011. Október 28. 07:13, péntek | Külföld

Börtönt ért az emlékmű rongálása

Ítéletet hirdetett a vereckei honfoglalási emlékmű idén februári megrongálása ügyében a helyileg illetékes Volóci Járási Bíróság.