2024. április 29, hétfő - Péter

Rosszul lett és meghalt egy tóalmási traktor vezetője
2017. Július 04. 11:47, kedd | Belföld

Rosszul lett és meghalt egy tóalmási traktor vezetője

Rosszul lett és árokba borult Tóalmáson egy traktoros, akit a mentők már nem tudtak újraéleszteni - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedden az MTI-vel.

Négyen meghaltak egy magyar autó balesetében Romániában
2017. Július 04. 07:32, kedd | Külföld

Négyen meghaltak egy magyar autó balesetében Romániában

Egy magyar rendszámú személykocsi mind a négy utasa életét vesztette hétfőn Romániában, amikor a járművük frontálisan ütközött egy román rendszámú terepjáróval, utóbbi vezetőjét súlyos sérülésekkel szállították kórházba.

Kiégett egy busz Bajorországban, sok embert nem találnak
2017. Július 03. 10:37, hétfő | Külföld

Kiégett egy busz Bajorországban, sok embert nem találnak

Súlyos balesetet szenvedett és teljesen kiégett egy autóbusz Németországban, az A9-es autópályán, Bajorországban, 17 ember eltűnt, 31 megsérült - tudatta hétfőn a helyi rendőrség.

Nem adott elsőbbséget
2017. Július 01. 18:31, szombat | Helyi

Nem adott elsőbbséget

Kiskunfélegyháza külterületén, az 54125-ös számú út 3.520-as méterénél közlekedett Kunszállás irányába 2017. június 30-án 13 óra 5 perckor egy Mercedes A típusú személygépkocsival egy 39 éves román férfi.

Sok baleset történt a tegnap a megyében
2017. Június 30. 09:21, péntek | Helyi

Sok baleset történt a tegnap a megyében

Megyénkben az elmúlt 24 órában egy súlyos sérüléssel járó, valamint nyolc anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök.

Halálos baleset Kiskunfélegyházán a Szegedi úton
2017. Június 29. 08:09, csütörtök | Helyi sport

Halálos baleset Kiskunfélegyházán a Szegedi úton

Kórházba szállítását követően életét vesztette a 68 éves helyi nő.

Fokozott ellenőrzés a Velencei-tavon
2017. Június 27. 15:13, kedd | Helyi

Fokozott ellenőrzés a Velencei-tavon

Megkezdték a nyári fokozott ellenőrzést a gárdonyi vízirendőrök. Figyelmeztetnek, büntetnek és ha kell, mentenek. A Velencei-tavon öt éve nem volt halálos vízibaleset.

Két ember halt meg balesetben Tata mellett
2017. Június 26. 07:24, hétfő | Kék hírek

Két ember halt meg balesetben Tata mellett

Két ember halt meg közúti balesetben Tata mellett vasárnap este - közölte a megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.

Szivárgó gáz lobbant be Ura községben egy családi házban
2017. Június 24. 17:46, szombat | Belföld

Szivárgó gáz lobbant be Ura községben egy családi házban

Gázpalackból kiáramló gáz lobbant be Ura községben egy családi ház konyhájában szombat délután - tájékoztatta az MTI-t a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.

Többen megsérültek egy balesetben az M6-os besnyői lehajtójánál
2017. Június 24. 17:45, szombat | Belföld

Többen megsérültek egy balesetben az M6-os besnyői lehajtójánál

Többen megsérültek az M6-os autópálya besnyői lehajtójánál, ahol két személygépkocsi ütközött szombaton délután - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője az MTI-vel.

Hőségben is biztonságban
2017. Június 23. 13:44, péntek | Helyi

Hőségben is biztonságban

A kánikula közlekedésbiztonsági kockázataira hívja fel a figyelmet az Országos Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága.

Ketten meghaltak 62-sen – teherkocsi és személyautó ütközött
2017. Június 23. 11:57, péntek | Kék hírek

Ketten meghaltak 62-sen – teherkocsi és személyautó ütközött

Ketten életüket vesztették abban a balesetben, mely során egy teherkocsi és egy személyautó ütközött össze a Fejér megyei Jánosmajor térségében a 62-es úton pénteken délelőtt.