2024. április 25, csütörtök - Márk

Rosszul lett édesanyán és két kisgyereken segítettek a rendőrök az M6-oson
2019. Augusztus 10. 15:07, szombat | Belföld

Rosszul lett édesanyán és két kisgyereken segítettek a rendőrök az M6-oson

A Paksi Autópálya Alosztály két egyenruhása az M6-os autópályán rosszul lett asszonyon és két gyermekén segített.

Sztrájkolnak a dolgozók az olasz autósztráda kapuknál, fizetni azonban kell
2019. Augusztus 04. 12:56, vasárnap | Külföld

Sztrájkolnak a dolgozók az olasz autósztráda kapuknál, fizetni azonban kell

Sztrájkot hirdettek az olasz autósztráda kapuknál dolgozók vasárnapra és hétfőre, útidíjat azonban így is fizetni kell az áthaladó járművek után.

Házilag barkácsolt szerkezettel vontatott egy sofőr nélküli autót
2019. Augusztus 03. 18:09, szombat | Kék hírek

Házilag barkácsolt szerkezettel vontatott egy sofőr nélküli autót

A rendőrök az M3-as autópályán vonták intézkedés alá azt a román sofőrt, aki egy házilag barkácsolt szerkezettel vontatott egy sofőr nélküli autót.

Turbó körforgalmak épülnek az M5-ös autópálya és az 54-es főút találkozásánál
2019. Július 19. 10:05, péntek | Helyi

Turbó körforgalmak épülnek az M5-ös autópálya és az 54-es főút találkozásánál

Még júliusban megkezdődik az M5-ös autópálya és az 54-es főút csomópontjainak átépítése; a munkálatok idejére az autópálya fel- és lehajtó ágait lezárják - közölte a beruházó Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

Tízen megsérültek egy karambolban Kiskunfélegyházánál
2019. Július 19. 09:34, péntek | Helyi

Tízen megsérültek egy karambolban Kiskunfélegyházánál

Egy mikrobusz és egy teherautó összeütközött az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, a 123-as kilométernél.

Bosszúból bevágott elé, fékezett, emiatt felborult a mögötte érkező
2019. Július 12. 10:00, péntek | Belföld

Bosszúból bevágott elé, fékezett, emiatt felborult a mögötte érkező

Közlekedési konfliktust akart hirtelen fékezéssel megoldani egy sofőr, de baleset és büntetőeljárás lett a történet vége.

Tréler ütközött az M6-oson, az M1-esen pedig felborult egy autószállító
2019. Július 10. 07:27, szerda | Kék hírek

Tréler ütközött az M6-oson, az M1-esen pedig felborult egy autószállító

Autószállító tréler és személyautó ütközött össze az M6-os autópályán Dunaújváros térségében, az M1-es autópályán pedig felborult egy autószállító tréler vontató.

Tömegkarambol történt az M7-esen
2019. Június 27. 08:50, csütörtök | Belföld

Tömegkarambol történt az M7-esen

Többen megsérültek, amikor hat gépjármű összeütközött az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalán, Székesfehérvár térségében, az érintett útszakaszt lezárták

Több jármű ütközött az M5-ös autópályán
2019. Június 24. 06:14, hétfő | Kék hírek

Több jármű ütközött az M5-ös autópályán

Négy személyautó ütközött össze az M5-ös autópályán Felsőpakonynál, torlódásra kell számítani – írta a rendőrség vasárnap este a honlapján.

Karbantartás lesz az útdíjfizetési rendszerben vasárnap
2019. Június 21. 14:03, péntek | Belföld

Karbantartás lesz az útdíjfizetési rendszerben vasárnap

Az útdíjfizetés rendszerében június 23-án, vasárnap hajnalban 1 órától 5 óráig informatikai rendszerfejlesztést hajtanak végre, ebben az időszakban a megszokott szolgáltatások átmenetileg nem lesznek elérhetők

Forgalommal szemben hajtva busznak ütközött egy ittas autós az M7-esen
2019. Június 21. 09:49, péntek | Kék hírek

Forgalommal szemben hajtva busznak ütközött egy ittas autós az M7-esen

A forgalommal szemben hajtva, ittasan autóbusznak ütközött éjszaka egy autós az M7-es autópálya zalai szakaszán, a férfi súlyosan megsérült - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-vel.

Európai Bíróság: uniós jogot sért a német autópályadíjakra vonatkozó szabályozás
2019. Június 18. 16:03, kedd | Külföld

Közösségi jogot sért a gyakorlatilag kizárólag külföldieket terhelő autópályadíjak németországi bevezetése - mondta ki keddi ítéletében az Európai Bíróság.