2024. április 23, kedd - Béla

Adományok érkeztek német testvérvárosunkból
2017. Március 30. 10:10, csütörtök | Helyi

Adományok érkeztek német testvérvárosunkból

Testvérvárosunkból Braunfelsből kaptunk összegyűjtött adományokat, melyek március 29-én érkeztek meg a Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Szervezetének telephelyére.

Ami nekünk semmi, lehet másnak az a minden
2015. December 16. 18:33, szerda | Helyi

Ami nekünk semmi, lehet másnak az a minden

Karácsony… Erről a szóról a szeretet, az ajándékok, díszesen kivilágított kirakatok, fényáradatba öltözött házak, a finom ételekkel-italokkal roskadásig telerakott asztalok és a boldogság jut eszünkbe.

Doboznyi figyelmesség becsomagolva
2015. December 08. 17:31, kedd | Helyi

Doboznyi figyelmesség becsomagolva

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a GYIÖK közös összefogásának eredményeként ma (december 8-án) átadásra kerültek a rászorultaknak a jótékonysági adományok.

Legyen boldog Gyermeknapjuk a rászorulóknak is!
2015. Május 19. 11:34, kedd | Helyi

Legyen boldog Gyermeknapjuk a rászorulóknak is!

A Vöröskereszt május 26-án 16-18 óra között perselyes gyűjtést tervez a városban. Rászoruló gyerekeknek gyűjtenek, hogy nekik is legyen boldog gyermeknapjuk!

Segíts...!
2015. Április 29. 10:38, szerda | Helyi

Segíts...!

Az Országos Állatvédőrség Alapítvány állateledel gyűjtést szervez számos SPAR szupermarketben.Városunk is csatlakozott a jótékonysági kezdeményezéshez, így 2015. május.9-én 9-14 óráig gyűjtést szervezünk.

Közel nyolcszáz rászorulón tudtak segíteni a máltaiak
2014. Július 02. 14:50, szerda | Helyi

Közel nyolcszáz rászorulón tudtak segíteni a máltaiak

Eredményes időszakot tudhat maga mögött a Magyar Máltai Szeretetszolgálat kiskunfélegyházi csoportja.