2024. április 29, hétfő - Péter

2018. Július 27. 11:21, péntek | Helyi
Forrás: -Szerk.-

XXV. Kiskun „Rollsped Kupa” utcai futóverseny

Utcai futóversenyt rendez szeptember 1-jén, szombaton a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Kiskunfélegyházán.

2018. szeptember 1-jén a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub a futás sportág népszerűsítésére, versenyzési lehetőség biztosítására és a sportbarátságok ápolására utcai futóversenyt szervez a Hősök Parkjában (a Félegyházi Termál Parkfürdő előtti parkban).

A versenypálya a Kossuth utca kijelölt szakasza lesz, melyet a városi polgárőrség és a rendőrség biztosít.

A versenyt 9:15 órakor Balla László alpolgármester nyitja meg.

A verseny kezdete: 9:30 óra
Eredményhirdetés: 12:30 óra (versenyközpontban)

Az alábbi kategóriákban nevezhetnek a vállalkozó kedvű sportolók:

Előnevezni a jogging.verseny@gmail.com e-mail címen lehet.
Előnevezési határidő: 2018. augusztus 28. (kedd) 24:00 óra
Helyszíni nevezés: 8:45 – 10:00 óráig a Rollsped Kamion versenyközpontban.

Aki váltó után szeretne még futni, nyugodtan nevezhet a 6 km-es vagy a 10 km-es távra is.

Az első 200 nevező emblémázott ajándék pólót kap!

Díjazás: Minden célba érkező befutó csomagot kap, illetve a Félegyházi Termál Parkfürdő kuponját kapja ajándékba, mellyel kedvezményesen igénybe veheti a strand szolgáltatásait szeptember 1-2-án. Az első három helyezett nemenként érem díjazásban részesül.

Bővebb információ: Németh László 06-30/371-6267 jogging.verseny@gmail.com

Egyéb információk:

Minden versenyző saját felelősségére indul a versenyen, amit a nevezési feltételek elfogadásával igazol. A verseny résztvevői: azok a versenyzők, akik szabályosan beneveznek. A versenyzők felszerelési és értéktárgyaik megőrzéséről maguk gondoskodnak, azok esetleges elvesztéséért a rendezőség felelősséget nem vállal. Öltözködési lehetőség a Félegyházi Termál Parkfürdőben.

A rendezvényen mindenki SAJÁT felelősségére indul. Ha bármilyen károsodás, személyi sérülés éri a versenyzőt, a versenyrendező felé kárigényel nem élhet. A versenyen résztvevő hozzájárul, hogy a rendezvényről készült film- és képanyagon szerepelhet, és ezért ellenszolgáltatást nem kér.

A verseny kiemelt főtámogatója: Rollsped Kft.

A verseny támogatói:

• Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatal
  • Félegyházi Termál Parkfürdő
  • Fornetti Kft.
  • Ani-Corn Kft.
  • Félegyházi Tej Kft.
  • TESCO Hipermarket
  • Hungary Meat Kft.
  • Koch's Torma Kft.
  • Nor-Bike Kft.
  • Magyarvíz Kft. - San Benedetto Group (Primavera)
  • Marillen Kft.