2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2018. Október 19. 09:37, péntek | Helyi
Forrás: -szerk.-

Volt növendékek hangversenye

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt egykori növendékeinek hangversenyére, amelyet az intézmény fennállásának 50. évfordulója alkalmából rendeznek 2018. október 20-án, szombaton 17 órakor.

Helyszín a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III. emeleti hangversenyterme.

Az est folyamán közreműködnek azok az egykori tanulók, akik zenei pályán folytatják tanulmányaikat: Réczicza Zoltán – szaxofon, Farkas Dorka – klarinét, Tóth Mónika – klarinét, Horváth Ádám – klarinét, Farkas Réka – zongora, Csósza Anna Cecília – brácsa, Kovács Blanka – kürt, a Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola tanulói, Csorba Petra – fuvola, Molnár Noémi – oboa, Endre Dávid Csaba – tuba, az SZTE Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakközépiskola tanulói, valamint Karádi István Máté – ütő, Egressy Béni Református Művészeti Középiskola tanulója.

Zongorán közreműködnek a volt és jelenlegi korrepetitorok: Bolla Julianna, Sejben Ilona, Róka Kinga, Pusker Imre, Révész László, Pocskai Roland, Pocskai István.

A belépés ingyenes.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.