2024. április 27, szombat - Zita

2018. Január 30. 14:32, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Véradások februárban

Februárban is lehetősége nyílik segíteni véradásával. Az alábbi helyszíneken és időpontokban szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete.

Véradási időpontok, helyszínek:

• 2018. február 1. (9-12 óráig) - Kunszállás, Művelődési Ház
  • 2018. február 2. (11-15 óráig) - Szakmaközi Művelődési Ház
  • 2018. február 8. (9-12 óráig) - Kossuth Lajos SzKI.

Várnak minden kedves 18. életévét betöltött véradót!

Vért adhat minden egészséges ember, aki már betöltötte 18. életévét, de még nincs 65 éves, testsúlya pedig meghaladja az 50 kg-ot. Ezen kívül érdemes tudni, hogy férfiak akár ötször, nők viszont maximum háromszor adhatnak vért egy évben. A két véradás között pedig legkevesebb 56 napnak el kell telnie.

A véradásra mindenkinek fényképes igazolványt (személyi igazolvány, diákigazolvány, jogosítvány, útlevél), valamint a TAJ kártyát és lakcímkártyát vigye magával!

Címkék: véradás

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi