2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2015. Október 13. 10:56, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Ünnepi Virágvásár a Piactéren

A Halottak-napi, Mindenszenteki Virágvásár október 19-től november 1-jéig kerül megrendezésre.

Szeretettel várják a kedves nézelődőket és vásárlókat az Ótemplom előtt, a megszokott helyen a Béke téren és a Petőfi téren.

Tájékoztatunk minden kedves érdeklődőt, hogy az október 17-én megrendezésre kerülő virágvásár szervezője a Móra Ferenc Művelődési Központ. A két virágvásár nem kapcsolódik egymáshoz, teljesen függetlenül kerül megrendezésre mindkettő.

Tehát a hagyományokhoz hűen, a Mindenszenteki Virágvásár a korábbi években megszokott időintervallumban látogatható.

2024. Április 30. 08:33, kedd | Helyi

Május 1-jén ünnepnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok

Május elsején a vonatok az ünnepnapi menetrend szerint közlekednek, másnap már a megszokott munkanapi menetrend érvényes - tudatta a MÁV Zrt. kedden az MTI-vel.

2024. Április 29. 07:39, hétfő | Helyi

Már csak Bács-Kiskun vármegyében maradt érvényben a tűzgyújtási tilalom

A csapadékos időjárásnak köszönhetően csökkent a tűzveszély, ezért csütörtöktől Bács-Kiskun vármegye kivételével mindenütt visszavonják a tűzgyújtási tilalmat

2024. Április 29. 07:37, hétfő | Helyi

Élvezzük ki a nyárias időt, amíg lehet

Anticiklon alakítja a következő napok időjárását is, majd csütörtökön nedvesebb levegő érkezik, és többfelé fordulhat elő zápor, zivatar az országban.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból