2024. április 26, péntek - Ervin

2019. Február 12. 08:20, kedd | Helyi
Forrás: Ónodi Árpád

Újra a Rocktár lehet az év klubja!

A Rocktár Élőzenei Bázis munkássága az elmúlt tíz évben számos szakmai, városi és közönség elismerést kapott.

Ezek közül országos szinten a legjelentősebb volt 2011-ben a VOLT FOLIO szakmai zsűrijének az Év Vidéki Klubja kategória második helyezett minősítése. A közönség válasza nem sokat váratott magára, hiszen 2012-ben a Koncert.hu országos közönségszavazásán az Év klubja kategória kiemelt győztese lett a kiskunfélegyházi Rocktár.

Most hat év után újra lehetősége nyílik a félegyháziaknak, hogy értékeljék az ország legjobb koncerthelyszíneit a következő szavazáson 2019. február 24-ig. Tisztelettel köszönjük mindenkinek, aki egy gombnyomással újra bizalmat szavaz nekünk és megosztja a döntését családtagjaival, barátaival és kollégáival erősítve ezzel a város szerepét Magyarország kulturális és turisztikai térképén.

Az alábbi linken szavahat: https://szavazas.koncert.hu/2018/az-ev-zenei-klubja

Ónódi Árpád

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot