2024. április 28, vasárnap - Valéria

2017. Január 24. 14:29, kedd | Helyi
Forrás: -szerk.-

Új járóbeteg szakrendelések birtokba vétele a kórházban

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a Kiskunfélegyházi Kórházban a TIOP-2.2.6/B pályázat keretein belül megvalósult új járóbeteg szakrendelések birtokba vétele 2017. január 24-én megkezdődött.

Várhatóan a rendelők költöztetése február 15-ig fejeződik be.

Kérjük, hogy az Önök által felkeresni kívánt szakrendelés aktuális helyéről az Új épületben lévő Portán és az új Főbejáratra kifüggesztett, naponta frissített térképen legyenek szívesek tájékozódni.

Megértésüket köszönjük.

Bács-Kiskun Megyei Kórház
Kiskunfélegyházi Telephely Vezetősége

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi