Hírek
2016. Június 12. 08:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: Adrienn
Több mint 100 versenyző indult a Kuchinka Vilmos Emlékversenyen
Immáron 13. alkalommal rendezte meg a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület a Kuchinka Vilmos Emlékversenyt június 11-én (szombaton).
Kiskunfélegyházán pezsgő sportélet folyik. Mindenféle sportágban indulhatnak a versenyzők. Ennek egyik népszerű szegmense az úszósport, mutatja ezt az tekintélyes létszám, ami ezúttal is megjelent Félegyháza szép hagyományaira visszatekintő versenyén. Remélhetőleg a jövő bajnokait is itt köszönthetjük a medence startkövein a mai megmérettetésen – mondta Szamosi Endre önkormányzati képviselő verseny nyitásaként.
Kiskunfélegyháza legrangos
abb utánpótlás úszóversenyére 7 csapat, több mint 100 tagja nevezett. Elsőként az újoncok mutatták be nemrégiben megszerzett tudásukat, majd ezt követték sorban a különféle versenyszámok.
Az időjárás szerencsére kegyeibe fogadta a jeles napot, hiszen szikrázó napsütés kísérte a versenyt mindvégig.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 15:34, péntek | Helyi
Vasárnap tartják az idei év utolsó állat- és kirakodóvásárát Félegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2025. december 14. (vasárnap).
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 11. 15:35, csütörtök | Helyi
Rokon népek zenéje városunkban – Üzbegisztáni és karakalpak népzenészek vendégjátéka
2025. December 11. 12:16, csütörtök | Helyi
Két autó karambolozott Kunszállásnál
Lezárták az 5401-es út érintett szakaszát a baleset miatt.












