2018. január 17, szerda - Antal

2017. November 29. 10:35, szerda | Helyi sport
Forrás: Dinnyés Gyula

Teremversenyen mérettettek meg a Koppány Íjászok

2017. november 25-én szombaton Tiszaföldváron teremíjász versenyen küzdöttek a dicsőségért a Turul Koppány Íjászai HE tagjai.

Öt fővel utaztak a versenyre: Berenténé Kövecses Zsuzsanna, Tamáskovics Gyula, Kiss László, Kis Csaba, Szeibert Imre.
A már megszokott vegyes célokon, a terem adta lehetőségeket kihasználva felállított pályán küzdöttek. Tamáskovics Gyula vadászreflex kategóriában remekelt. 519 ponttal a második helyet szerezte meg.
A legnépesebb felnőtt férfi kategóriában 3 fővel voltak érdekeltek íjászaink.
Szeibert Imre 543 ponttal a harmadik lett.Kiss László élete második versenyén nagyszerűen teljesített, hiszen a 460 pont a 9 helyre rangsorolta. Kis Csaba 402 ponttal 17. lett. Berenténé Kövecses Zsuzsanna 368 ponttal az ötödik helyen zárta a versenyt.