2024. április 27, szombat - Zita

2014. December 27. 09:03, szombat | Helyi
Forrás: Szent István Plébánia

TEMPLOMI HIRDETÉSEK

SZENT ISTVÁN TEMPLOM - 2014. december 28.
SZENTCSALÁD, JÉZUS, MÁRIA, JÓZSEF

1. Év végi hálaadó szentmisét tartunk december 31-én, szerdán este 5 órakor.
2. Január 1-én, Újév napján, Szűz Mária istenanyaságának ünnepén reggel 7-kor, délelőtt 9-kor, fél 11-kor és este 6 órakor tartunk szentmisét.
3. Fogyatékkal élő gyerekek készítette angyal gyertya kapható a sekrestyében és a Plébánián 350 Ft-ért.
4. Írjuk a jövő évi szentmiséket. Kérjük, hogy akik szeretnének szentmisét mondatni, jöjjenek be a Plébániára!
5. Várjuk a Plébánián azokat a párokat, akik 2015-ben templomunkban szeretnének házasságot kötni. Részükre február hónapban előkészítő jegyes oktatást szervezünk.
6. A szentmisék végén áldásban részesítjük a családokat.
7. Félegyháza 300 éves harangtörténetének feldolgozásához kérjük a várost szeretők segítségét. Akinek bármilyen dokumentuma, fotója, egyéb emléke van a külterületen és a városban valaha volt illetve meglévő harangokról, kérjük, jelentkezzen a Plébánián!

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok