2024. április 28, vasárnap - Valéria

2016. Augusztus 09. 14:58, kedd | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Tájékoztató a zöldhulladék elszállításáról

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy az előzőleg kijelölt napon, műszaki okok miatt nem tudták elszállítani a kihelyezett zöldhulladékot.

Nemrégiben tájékoztattuk a lakosságot arról, hogy az FBH-NP Nonprofit Kft. július 25-étől megkezdte a biológiailag lebomló hulladék rendszeres, díjmentes begyűjtését a cég által biztosított, biológiailag lebomló zsákban és/vagy egy kévényi mennyiségben Kiskunfélegyháza területén. A kijelölt napon, műszaki okok miatt nem tudták elszállítani a kihelyezett zöldhulladékot.

Horváth Gábor, a Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény hulladékgazdálkodási részlegvezetője arról tájékoztatta szerkesztőségünket, hogy a kommunális hulladékot gyűjtő járat apránként szállítja el a zöldhulladékot is, ám a lakossági hulladék elszállításának elvégezése elsődleges feladat.

Hozzátette, dolgoznak a műszaki hiba elhárításán, és amint lehetővé válik, elszállítják a zöldhulladékot.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból