2024. április 26, péntek - Ervin

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. pályázatot hirdet

• 1 fő szociális és mentálhigiénés munkatárs munkakör betöltésére

A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony teljes munkaidőben 4 hónap próbaidővel létesítendő.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: Az idősek bentlakást nyújtó intézményében folyó mentálhigiénés feladatok ellátása.

Bérezés: a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény alapján.

Pályázati feltétel:

• Középiskola / gimnázium. 1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet 3. számú melléklet 8.2. pontja szerinti végzettség
  • szociális területen szerzett tapasztalat – legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Alap szintű Microsoft Office (irodai alkalmazások)
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság

Elvárt kompetenciák:

• jó szintű önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • tolerancia

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• szakmai önéletrajzát,
  • iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok fénymásolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Gálig Erzsébet intézményvezető nyújt a (+36 30) 815-5401-es telefonszámon.

Pályázat benyújtásának határideje és módja: 2016. február 17-ig Gálig Erzsébet intézményvezető részére írásban postai úton, vagy személyesen a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény, 6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12., vagy e-mailben a szivarvany.nadasdy@varosionk.t-online.hu címre. A borítékon, tárgyban kérjük feltüntetni: „szociális és mentálhigiénés munkatárs”, valamint a pályázati azonosító számot: 33-2/2016.

A pályázat elbírálásának módja: A pályázat a benyújtási határidőt követően kerül elbírálásra. A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók közül az értékelés alapján kiválasztottak kerülnek meghallgatásra. A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követően értesítést kapnak. Alkalmazás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt kérünk.

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. február 25.

A munkavállalóval kapcsolatos egyéb lényeges információ: A Pályázatot kiíró fenntartja magának a jogot, hogy a pályáztatási folyamatot felfüggessze, megszakítsa vagy eredménytelennek nyilvánítsa bármiféle jogi és/vagy anyagi következmény nélkül. Az eljárás indoklás nélküli eredménytelenné nyilvánítása esetén a Pályázó kárigényt semmilyen jogcímen nem érvényesíthet.

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot