2024. április 19, péntek - Emma

2015. December 22. 08:00, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Szinetár Dóra Kiskunfélegyházán

Ma (december 22-én) a Petőfi téri nagysátor színpadának vendége Szinetár Dóra lesz!

Szeretettel várják az érdeklődőket 18:00 órától a programsátorban, ahol egy neves művésznek köszönhetően a kellemes este biztosított mindenki számára.

A Jászai-Mari díjas magyar színésznőt TV-filmekben és játékfilmeken kívül színházi szerepkörben is gyakran láthatjuk, sőt szinkronhangként is felismerhetjük, de legismertebb a fiatalok körében az énekesi pályafutása.

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit

2024. Április 17. 15:38, szerda | Helyi

Ujjé a Ligetben nagyszerű

A MEDVE Matek szervezői abban hisznek, hogy izgalmas és élvezettel teli szellemi kihívásokon keresztül bárki közelebb kerülhet a matematika világához.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.