2024. április 28, vasárnap - Valéria

2024. Március 11. 16:42, hétfő | Helyi
Forrás: Szerk.

Szép eredmények a válogatóversenyeken

Négy fiatal tehetség harcolta ki a válogatott kerettagságot és nyílhat lehetőségük a görögországi Loutrakiban rendezendő Serdülő Európa-bajnokságon való részvételre – mondta el lapunknak Szabó József edző.

A Vasas Birkózó Szakosztálya rendezte az idei év második serdülő válogatóversenyét szabadfogásban és a nőknek, ahol a magyarokon kívül lengyel, moldáv, román, ukrán, szlovák versenyzők erősítették a mezőnyt.

A női mezőnyben, a 36 kg-osok között Barabás-Ágoston Anna az első helyen végzett, a 66 kg-os Bárány-Almási Bianka pedig harmadik lett.

A 44 kg-os fiúk között Fülöp Kristóf második, az 52 kg-os Hideg Balázs és a 75 kg-os Tapodi Norbert pedig harmadik lett. Moldován Vencel az ötödik helyen végzett.

Anna, Kristóf és Vencel a korondi testvércsapatban jutott ilyen magas szintre.

Csapatban a félegyházi–korondi vegyes csapat is felállhatott a dobogó harmadik fokára, csak a moldáv válogatott és a kolozsváriak tudták megelőzni őket.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok