2024. április 24, szerda - György

2019. Március 19. 15:43, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Szép eredménnyel tért haza Molnár Laura a Pék SZKTV versenyről

2019. március 12-14. került megrendezésre a 60. Pék Szakma Kiváló Tanulója Verseny Székesfehérváron.

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnáziumot, Szakközépiskolát és Kollégiumot Molnár Laura képviselte, aki 21 versenyző közül, erős mezőnyben a 7. helyezést érte el. Ezzel a nagyszerű eredményével jeles (5) bizonyítványt és teljes vizsgamentességet szerzett!

Külön köszönet Szabó Imre tanulónak a versenyre való készülésért, de sajnos iskolánként csak 1 tanulót lehetett nevezni.

Molnár Laura felkészítő tanárai:
Gyakorlatra felkészítők:

• P&P Pékáru Kft. pék gyakorlatra felkészítő szakoktatója: Horváth Krisztián – pék gyakorlati szakoktató,
  • Mézes kalács készítés gyakorlati felkészítője: Horváth Krisztián és a díszítést segítette és köszönet érte, Dányi Jánosnak.

Elméletre felkészítő tanárai:

• Horváth Mária szakmai technológia és szakmai gépek,
  • Dr. Faragóné Tóth Melinda szakmai számítások,
  • Szirom Anikó laboratóriumi gyakorlat és gazdasági ismeretek.

Osztályfőnöke: Szabó Nóra.

Köszönjük és gratulálunk, Molnár Laura!

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi

Vetélkedők, ügyességi versenyek színesítették a Mezgés napot

2024. Április 24. 08:06, szerda | Helyi

Kimagasló eredmény az uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.