2024. április 27, szombat - Zita

Forrás: Szent István Templom

Szent István Templom hirdetései

2015. március 15. - NAGYBÖJT 4. VASÁRNAPJA

1. Nagyböjtben minden héten, pénteken és vasárnap keresztutat végzünk, pénteken az esti szentmise után, vasárnap pedig az esti szentmise előtt 5 órakor.
2. Nagyböjti lelkigyakorlatos beszédek lesznek templomunkban március 19-én 20-án, és 21-én az esti szentmisében. A beszédeket Pál Csaba Petőfiszállási pálos atya mondja. Kérjük a kedves híveket, a lelkigyakorlat alatt végezzék el húsvéti szentgyónásukat!
3. A lelkigyakorlat miatt pénteken nem lesz filmvetítés a Plébánián.
4. Az Egyházközség Képviselőtestülete 2015. március 23-án, hétfőn este 1⁄2 6-kor gyűlést tart a Plébánián. Akik nem kapták meg e-mailban a meghívót vegyék át a sekrestyében.
5. A következő napokban, hetekben nagyon sok szabad szentmise van. Akik szeretnének szentmisét mondatni, jöjjenek be a Plébániára.
6. A templom egyik oldalhajójának bádogfedése elkészült. Az elmúlt héten felállványozták a másik oldalt is. Kérjük, hogy akik tudnak, pénzadományokkal támogassák a munkálatok elvégzését.
7. Akik szeretnének részt venni a csíksomlyói vonatos zarándoklaton most vasárnap estig jelentkezzenek a Plébánián.
8. Zarándoklatot, kirándulást szervezünk Görögországba július 20. és 26. között. Érdeklődni és jelentkezni lehet március 22-ig 98.000 Ft befizetésével a Plébánián.

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker