2024. április 24, szerda - György

2016. Április 06. 08:28, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Szakmák Éjszakája a Közgében

Kevés izgalmasabb dolog van, mint a felfedezés öröme, mindig újat keresni, mindig új dolgokat kipróbálni. A Szakmák Éjszakáján április 15-én a Közgé ezt az élményt kínálja.

Sokféle éjszaka van: múzeumok, kutatók éjszakája stb.
Miben különbözik ettől a Szakmák Éjszakája?

Sokban! Mert a Közgében nem csak színes, szórakoztató programokat, hanem ennél sokkal többet, a jövődet, lehetséges életutakat kínálnak.

Most egy éjszaka alatt végigjárhatod a kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakközépiskolát, az intézménnyel együttműködő sikercégek máskor rejtett világát, feltárhatod a szakemberek titkait, megnézheted melyik foglalkozás mit takar.
Játssz végig több pályát néhány óra alatt!

Lehet, hogy a jövőd ezen az éjszakán kezdődik!

Nyitórendezvény: Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Közgazdasági Szakközépiskolája 6100 Kiskunfélegyháza, Oskola u. 1-3.
Időpont: 2016. 04. 15.
Kezdés: 18 órától (22 óráig)
Részletes program: www.kozge-kkfhaza.com

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi