2024. április 27, szombat - Zita

2015. Február 06. 16:01, péntek | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Főplébánia

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései

Évközi 5. vasárnap -2015. február 8.
Kedd: Szent Skolasztika szűz. E
Szombat: Szent Cirill szerzetes és Szent Metód püspök, Európa társvédőszentjei. Ü

1) Február 11-én szerdán a Lourdes-i Boldogságos Szűz Mária megjelenésének emléknapja lesz. Szentmisék reggel 7, 12, és este 4 órakor lesznek. A szentmisék végén lourdes-i vízzel osztunk áldást. Fél 12-kor rózsafüzért imádkozunk. Ez egyben a betegek világnapja.
2) Február 13-án pénteken a Boldogságos Szűz Mária Fatimai jelenésére emlékezünk, családjainkért imádkozunk. Szentmisék reggel 7, déli 12, és este 4 órakor lesznek, rózsafűzért imádkozunk délelőtt fél 12 órától.
3) Kedden és Pénteken 9-től 11-ig Karitász vásár van a Jókai utca 1 alatt.
4) Jövő vasárnap elsőáldozásra való felkészítés lesz a fél 11 es szentmisére után.
5) Farsang vasárnapja lesz jövő vasárnap. Ez a nap könyörgő nap a világ éhezőiért.
6) Házasság hete lesz 2015. február 9-15-ig Részletes programja a hirdetőtáblán olvasható.
7) A Vőfély–Zenész találkozóra tombola felajánlást szívesen elfogadunk, amit előre is köszönünk.
8) Közeleg az adóbevallások ideje. Kérjük támogassák adójuk 1%-ával a Katolikus Egyházat és az Ótemplom Alapítványt.
9) Szentmiséket lehet egész évben előjegyeztetni a plébánián
10) Zarándokutat szervezünk Rómába és Lourdesba. Érdeklődni a plébánia hivatalba lehet
11) Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat, Isten gondviselő jósága kísérje őket egész életükben.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok