2024. április 28, vasárnap - Valéria

2014. Augusztus 21. 09:47, csütörtök | Helyi
Forrás: BKMRF

Rendőrségi hírek az elmúlt 24 órából

Megyénk közútjain az elmúlt 24 órában 1 könnyű sérüléssel járó, valamint 5 anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset történt.

A Kecskeméti Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 2014. augusztus 20-án 19 óra 20 perckor garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette V. László 44 éves kiskunfélegyházi lakost. A férfi a rendelkezésre álló adatok alapján megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy volt élettársát Lakiteleken egy ház előtt augusztus 20-án 17 óra 30 perckor bántalmazta, a füléből kiszakította fülbevalóját, majd a hátra hagyott táskáját eltulajdonította, a benne levő bankkártyával, mobiltelefonnal, gépkocsija kulcsaival, valamint készpénzzel együtt.

A Kiskőrösi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 2014. augusztus 19-én rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette N. Viktor 27 éves budapesti lakost. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2014. augusztus 19-én 21 óra 10 perckor Bócsán, az utcán egy bócsai férfit bántalmazott, többször megütötte, megrugdosta értékeinek megszerzése érdekében, aki a bántalmazás hatására félelmében átadta készpénzét és mobiltelefonját. A sértett a bántalmazás következtében 8 napon belül gyógyuló, könnyű sérüléseket szenvedett.

A Kunszentmiklósi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya 2014. augusztus 20-án őrizetbe vette K. István 40 éves fülöpszállási lakost, akivel szemben a Szegedi Járásbíróság adott ki elfogatóparancsot, adóbevételét jelentős mértékben csökkentő adócsalás bűntett elkövetése miatt.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok