2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2019. Június 04. 14:50, kedd | Helyi
Forrás: Szerk.

Rajzpályázatot hirdet az Egészségfejlesztési Iroda

Hogyan legyünk egészségesek? címmel rajzpályázatot hirdet a kiskunfélegyházi Egészségfejlesztési Iroda.

A pályázatokat három korosztályból várják: alsó tagozatos diákok (1-4. évfolyam), felső tagozatos diákok (5-8. évfolyam), középiskolás diákok (9-12. évfolyam). A pályázatokat A/4-es méretben kell elkészíteni.

Pályázni bármilyen technikával készült alkotással lehet.

Kérik, hogy az elkészült munkák hátoldalán tüntessék fel az alábbi információkat: a pályázó neve, életkora, nevezési kategória, osztály, az oktatási intézmény, ahová jár, a pályázó elérhetősége, illetve kiskorú pályázó esetén a szülő/kapcsolattartó elérhetősége: telefonszám, e-mail cím.

Egy pályázó csak egy pályázatot nyújthat be. Nevezni lehet egyénileg, illetve szülő/törvényes képviselő beleegyezésével az oktatási intézmény egyben is megküldheti a pályamunkákat.

A pályázatok benyújtásának határideje: június 7.

A pályamunkákat A/4-es méretű borítékban kell személyesen eljuttatni az Egészségfejlesztési Irodába (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth L. u. 1. – a városháza udvarában), vagy az önkormányzat portáján.

A borítékra írják rá: EFI Iroda – Rajzpályázat

Az eredményhirdetés június 14-én, pénteken 12.45-kor lesz az Egészségközpont ünnepélyes átadása alkalmából tartott rendezvényen. Nevezési kategóriánként a zsűri által legjobbnak ítélt három pályamű alkotója jutalomban részesül.

További információkért hívja az Egészségfejlesztési Iroda munkatársait a 76/562-094-es telefonszámon.

Címkék: efi, rajzpályázat

2024. Április 29. 07:39, hétfő | Helyi

Már csak Bács-Kiskun vármegyében maradt érvényben a tűzgyújtási tilalom

A csapadékos időjárásnak köszönhetően csökkent a tűzveszély, ezért csütörtöktől Bács-Kiskun vármegye kivételével mindenütt visszavonják a tűzgyújtási tilalmat

2024. Április 29. 07:37, hétfő | Helyi

Élvezzük ki a nyárias időt, amíg lehet

Anticiklon alakítja a következő napok időjárását is, majd csütörtökön nedvesebb levegő érkezik, és többfelé fordulhat elő zápor, zivatar az országban.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból