2024. április 26, péntek - Ervin

2019. Március 13. 09:22, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Emlékezzünk közösen a forradalom hőseire

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szeretettel hív és vár mindenkit az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 171. évfordulója tiszteletére rendezett városi ünnepségsorozatra.

Programok:

Március 14. (csütörtök) 17 óra
A Csongrádi Versmondók Köre irodalmi estje a XIX. század költői címmel.
Közreműködnek: Csák László, Pozsár Ferenc, Surján Attila, Varga Nándor, Varga Zsuzsanna.

Március 15. (péntek) 16:15 óra
Koszorúzás
Helyszín: Bem József mellszobor, Kossuth Lajos utca 12.

17 óra
Koszorúzási ünnepség

• Csányi József polgármester köszöntője
  • Juhász István, Kiskunfélegyháza díszpolgárának ünnepi beszéde