2024. május 8, szerda - Mihály

2017. Május 18. 14:24, csütörtök | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Péntektől indul az igazi forgatag a városközpontban

A Városalapítók Hetének rendezvénysorozata már az elmúlt hétvégén megkezdődött, de az igazi látványosság és színes programok sora ezen a hétvégén várja az érdeklődőket mondhatjuk úgy non-stop!

Pénteken az alábbi programokon vehet részt:

• 15:00 Kiskunfélegyháza díszpolgárai című könyv bemutatója. Köszöntőt mond: Csányi József polgármester. A Móra Ferenc Közművelődési Egyesület által kiadott könyvet bemutatja Kapus Béláné, a könyv szerkesztője és dr. Luchmann Zsuzsanna irodalomtörténész. Helyszín: Városháza díszterme.
  • 19:00 A Holló-díjas Holló László Képzőművész Kör kiállítása. Helyszín: ART TURKA Galéria
  • 20:00 Gangara blues együttes koncertje. Helyszín: Kossuth utcai rendezvénysátor.
  • 21:30 Miénk itt a tér - "Varázskert a lombok árnyékában" Szabadtéri kiállítás és fesztivál megnyitó. Köszöntőt mond: Csányi József polgármester. Közreműködik : A Tourin Cirkuszcsoport. Kiállítók: Bubutimár Éva, Kő Boldizsár, Pócsik Olga. Helyszín: Petőfi tér

A további programokat keresse a Szuperinfó 20. lapszámában (május 19.) a 6. oldalon.

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.

2024. Május 07. 09:19, kedd | Helyi

Lánglovagok versenye, majdnem dobogósok lettünk

A dobogóról egy hajszállal maradt le a Bács-Kiskun vármegyei csapat az országos kismotorfecskendő-szerelő versenyen.

2024. Május 07. 08:49, kedd | Helyi

Hidegfront hoz esőt és lehűlést a héten

Hidegfront érkezett megélénkülő széllel és egyre többfelé várható eső, zápor, zivatar.