2024. április 29, hétfő - Péter

2013. Október 15. 14:16, kedd | Helyi önkormányzati
Forrás: Kiskunfélegyházi Vállalkozókat Támogató Közalapítvány Kuratóriuma

Pályázati kiírás

A Kiskunfélegyházi Vállalkozókat Támogató Közalapítvány nyilvános pályázatot hirdet Kiskunfélegyháza közigazgatási területén belüli székhellyel rendelkező egyéni vállalkozók, társasvállalkozások, mezőgazdasági gazdálkodók részére.

Célja: elsődlegesen munkahelyteremtő, foglalkoztatást elősegítő beruházások, eszközbeszerzések-forgóeszköz beszerzések támogatása.
A támogatás formája: kamatmentes, visszatérítendő
A támogatás visszafizetési ideje:
500.000,- Ft hitelösszegig: maximum 18 hónap, ebből türelmi idő maximum 2 hónap
500.000,- Ft hitelösszeg felett: maximum 36 hónap, ebből türelmi idő maximum 2 hónap
Összege: maximum 3.000.000 Ft

A pályázaton részt vehet minden olyan egyéni vállalkozó, gazdasági társaság, mezőgazdasági gazdálkodó, aki /amely/ vállalkozásával összefüggésben helyi adóalany, aki bizonyítani tudja hiteles okmányokkal a tevékenység gyakorlására való jogosultságát.
A pályázónak igazolni kell, hogy nincs köztartozása.

A pályázónak a Közalapítvány részére a támogatás fedezetéül hiteles okmányokkal fel kell ajánlania 500.000.-Ft hitelösszeg:
- alatt: 2 fő jövedelemigazolását készfizető kezességvállalás céljából
- felett: tehermentes, jelzáloggal terhelhető saját tulajdonú ingatlan tulajdoni lapját.

A pályázatnak tartalmaznia kell:
1./ Kitöltött pályázati nyomtatványt
2./ Cégkivonatot vagy vállalkozói igazolvány másolatát
3./ Pénzügyi beszámolót az előző üzleti évről
4./ Előző havi bérjegyzéket

Pályázat elnyerése után becsatolandó okmányok:
1. Érvényes igazolás a köztartozásokról /NAV-tól/
2. Felajánlott fedezetről – összeghatártól függően – vagy 2 fő készfizető kezes jövedelemigazolása, vagy hiteles tulajdoni lap az ingatlanról.

A pályázatok elbírálása 2014. január 21-ig megtörténik, az eredményről minden pályázó írásos értesítést kap. A támogatást elnyert pályázóval a Közalapítvány a döntést követő 10 napon belül szerződést köt. Az elnyert pályázat fedezetrendezését követő 10 napon belül a Közalapítvány a támogatás összegét a pályázó rendelkezésére bocsátja.

A pályázatot egy példányban kell benyújtani 2013. december 31-ig a Közalapítvány címére:
Kiskunfélegyházi Vállalkozókat Támogató Közalapítvány
6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth L. u. 1.
Tel: 76/562-065, Fax: 76/462-252

Kiskunfélegyháza, 2013. október 10.

Kiskunfélegyházi Vállalkozókat Támogató
Közalapítvány Kuratóriuma

2024. Április 29. 06:00, hétfő | Külföld

Hivatalos meghívásra előre be nem jelentett látogatást kezdett Elon Musk Kínában

Elon Musk, a Tesla elektromosautó-vállalat vezetője a kínai nemzetközi kereskedelmi tanács meghívására előre be nem jelentett látogatást kezdett vasárnap az ázsiai országban, és találkozik magas rangú kínai vezetőkkel -

2024. Április 29. 06:00, hétfő | Belföld

Napos, száraz idő várható a jövő első felében

Napos, száraz, meleg idő várható a hét első felében, május 1-jén a délutáni órákban 24 Celsius-fok körüli csúcshőmérsékletre van kilátás.

2024. Április 29. 06:00, hétfő | Sport

Hat pontra faragta hátrányát a Kisvárda

Az utolsó előtti Kisvárda meglepetésre legyőzte vasárnap a második helyért harcoló, vendég Fehérvárt az NB1-ben, ezzel hat pontra faragta hátrányát a tizedik, már bennmaradó helyen álló Újpesttel szemben.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból