2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Szeptember 09. 12:18, szerda | Helyi
Forrás: varos.kiskunfelegyhaza.hu

Pályázati felhívás - Könyvtáros

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár és Művelődési Központ pályázatot hirdet a Petőfi Sándor Városi Könyvtár könyvtáros munkakör betöltésére.

A „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján a Petőfi Sándor Városi Könyvtár könyvtáros munkakörröl a következő információkat közöljük:

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6100 Kiskunfélegyháza, Szent János tér 9.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: teljes körű könyvtárosi feladatok ellátása. Kiemelten a helytörténeti gyűjtemény és az olvasótermi állomány kezelése.

Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• felsőfokú képesítés, könyvtárszak
  • gyakorlott szintű Microsoft Office (irodai alkalmazások) kezelés
  • magyar állampolgárság

Bővebben: a város honlapján: Pályázati felhívás - Könyvtáros

2024. Április 29. 07:39, hétfő | Helyi

Már csak Bács-Kiskun vármegyében maradt érvényben a tűzgyújtási tilalom

A csapadékos időjárásnak köszönhetően csökkent a tűzveszély, ezért csütörtöktől Bács-Kiskun vármegye kivételével mindenütt visszavonják a tűzgyújtási tilalmat

2024. Április 29. 07:37, hétfő | Helyi

Élvezzük ki a nyárias időt, amíg lehet

Anticiklon alakítja a következő napok időjárását is, majd csütörtökön nedvesebb levegő érkezik, és többfelé fordulhat elő zápor, zivatar az országban.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból