2024. április 26, péntek - Ervin

2016. November 16. 09:15, szerda | Helyi
Forrás: varos.kiskunfelegyhaza.hu

Pályázati felhívás

Szociális, mentálhigiénés munkatárs – szakmai vezető

KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény – Kiskunfélegyháza
a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény Hajléktalan ellátás szociális, mentálhigiénés munkatárs – szakmai vezető munkakör betöltésére

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama: a vezetői megbízás határozott időre, 2017.01.02-től 2021.12.31-ig szól

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6100 Kiskunfélegyháza, Alpári út 53.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: Hajléktalanok Átmeneti Szállásán a szociális, mentálhigiénés munkatársi feladatok ellátása , valamint az egész Hajléktalan Ellátás vonatkozásában a szakmai vezetői feladatok teljesítése.

Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltétel:

• főiskola, 1/2000. (I.7) SZCSM rendelet 3. számú melléklet szerint,
  • Részletes szakmai önéletrajz az e-mail cím feltüntetésével. Szakmai gyakorlatot igazoló okiratok másolata. Végzettséget igazoló dokumentumok másolata. A pályázó nyilatkozata, hogy személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul. Nyilatkozat arról, nem áll cselekvőképességet kizáró, vagy korlátozó gondnokság alatt. 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

Bővebben: Pályázati felhívás - Szociális, mentálhigiénés munkatárs – szakmai vezető

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi