2024. május 7, kedd - Gizella

2014. Május 21. 14:21, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Nem állt meg az elektromos kerékpárral

Kiskunfélegyházán a Bajcsy-Zsilinszky u. és az Arany J. u. kereszteződésénél ma 12:50 perckor személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt.

Megsérült az idős férfi a kiskunfélegyházi balesetben.

Kiskunfélegyházán a Bajcsy-Zsilinszky utca és az Arany János utca kereszteződésében 2014. május 21-én 12 óra 50 perckor személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt.

Egy 85 éves helyi lakos férfi közlekedett egy elektromos kerékpárral, és az útkereszteződésben az elsőbbségadás kötelező táblát figyelmen kívül hagyva kihajtott a védett útra. Ott összeütközött egy szabályosan közlekedő személygépkocsival, amit egy 23 éves helyi lakos férfi vezetett.

Az ütközés következtében az elsődleges orvosi vélemény alapján az idős férfi súlyosan megsérült.

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.

2024. Május 07. 09:19, kedd | Helyi

Lánglovagok versenye, majdnem dobogósok lettünk

A dobogóról egy hajszállal maradt le a Bács-Kiskun vármegyei csapat az országos kismotorfecskendő-szerelő versenyen.

2024. Május 07. 08:49, kedd | Helyi

Hidegfront hoz esőt és lehűlést a héten

Hidegfront érkezett megélénkülő széllel és egyre többfelé várható eső, zápor, zivatar.