2024. május 4, szombat - Mónika

2013. Szeptember 19. 11:04, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Németh László

Négy versenyen bizonyítottak a félegyházi sportolók

Az elmúlt hétvégén a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub sportolói négy versenyen értek el kiváló eredményeket. Nagykőrösön rendezték meg szeptember 13-án a Magyar Speciális Olimpia Szövetség Országos kerékpár versenyét. Csontos Piroska az 5 km-es és 10 km-es távon első helyezést szerzett. A triatlon utánpótlás és felnőtt spotolóink szeptember 14-én Abonyban vettek részt duatlon versenyen. Pakson rendezték meg szeptember 14-én a II. Atom Futás utcai futóversenyt. Holló Szabó Martin a 14,3 km-es távon a felnőtt kategória 3. helyezettje. Újszászon tartottak szeptember 15-én futónapot. Nagy Sándor 2,5 km-en 5 km-en és 10 km ált rajthoz. Minden számban megnyerte a korosztályos versenyt. Az abszolut helyezések tekintetében a 2,5 km kivételével szintén mindegyik távon a dobogó legfelső fokára állhatott. 2,5 km-en másodikként ért célba.

Szeptember 14. Abony, duatlon, eredmények:

Újonc B 500 m futás, 2km kerékpár, 250m futás:
Papp Laura: I. hely.
Csontos Dóra: II. hely.
Trungel-Nagy Zalán: I. hely.
Domokos-Kószó Marcell: II. hey.

Újonc A 1000m futás, 5 km kerékpár, 500m futás:
Trungel-Nagy Kolos: II. hely.

Gyermek 2000 m futás, 10km kerékpár, 1000m futás:
Fricska Anna: I. hely.
Csontos Fanni: IV. hely.
Papp Martin: II. hely.

Serdülő 2000 m futás, 10km kerékpár, 1000m futás:
Fricska Fanni: II. hely.
Varga Tibor: III. hely.

Felnőtt 2000 m futás, 10km kerékpár, 1000m futás:
Kornokovics Györgyi: I. hely.
Trungel-Nagy Róbert: III. hely.
Papp István: II. hely.

Váltók:
Családi: Trungel család: I. hely.
Csontos család: II. hely.
Papp család: III. hely.

Baráti váltó:
III. hely. Domokos István, Kornokovics Györgyi, Domokos-Kószó Marcell

2024. Május 03. 16:54, péntek | Helyi sport

Koppányok áprilisa a hagyomány, a kultúra és a sport körül

2024 április 21-én rendezte soron következő versenyét a gúnyhatáron túli Horgoson a Magyarkanizsai Íjász Kör.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén