2024. április 27, szombat - Zita

2019. December 04. 11:00, szerda | Helyi
Forrás: Adrienn

Moziba hívta a gyerekeket a Mikulás

Ingyenes mozizással lepte meg a városunk és a gazdakörök óvodásait Reményi Richárd, a Petőfi Mozi üzemeltetője.

Richárd évről-évre azzal ajándékozza meg Mikulás alkalmából az apróságokat, hogy ingyenesen megtekinthetnek egy kedves mesefilmet. Idén a Jetikölyök című animációs filmet vetítette le számukra december 3-án és 4-én.

Kedden a Bankfalui, a Dózsa, a Százszorszép és a Szegedi úti ovisok, szerdán pedig a Móravárosi, a Bercsényi utcai, a Kossuhtvárosi, a Móra utcai és a Nagyszőlő úti ovisok mozizhattak, sőt találkozhattak a filmvetítés előtt a Mikulással is.

A télapó külön örömére szolgált, hogy a gyerekek is készültek a jeles eseményre, hiszen szívet melengető énekekkel lepték meg őt. A nagyszakállú pedig hálája jeléül finom édességgel halmozta el a kicsiket és az óvónéniket is.

A csoportok szállítását idén is a Szalai-Busz Kft. vállalta.