2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2017. Szeptember 15. 11:50, péntek | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Mezei futás az állatmenhelyért

Ingyenes közösségi futást és/vagy sétát szerveznek szeptember 16-án, szombaton 9 órától az Állati Jó Napon a Fidó Bácsi Alapítvány HEROSZ Kiskunfélegyházi Szervezete javára.

A rendezvényt a Szanki Olajbányász Horgászegyesület horgászvizeinél tartják. A futás megkezdése előtt lehetőség van egészségügyi mérésre, amelyet a futás után megismételhetnek. Regisztrálni szeptember 16-án, szombaton 8 órától lehet. Mindenki, aki a távot teljesítette, jutalom(falat)-ban részesül! A futáson kutyával is részt lehet venni, kizárólag pórázon vezetve, szájkosárral.

Táv: Hosszú táv 10 km (vadászház), rövid táv 3,5 km (régi horgásztó)
Frissítőpont a vadászháznál. Időmérés kizárólag egyénileg!

A részvétel ingyenes, azonban adománnyal támogatni lehet a Fido Bácsi Alapítvány HEROSZ Kiskunfélegyházi Szervezetét. Számlaszám: 11732071-20018236-00000000
(utalásnál kérik a közlemény rovatba az „Állati Jó Nap” megjelölést beírni)

Egyéb tudnivalók, részvételi feltételek:

A futás az „Állati Jó Nap!” című ingyenes és nyilvános rendezvényen zajlik. Bárki indulhat, aki elfogadja a kiírásba foglalt feltételeket:

• 10 éven aluliak csak szülői kísérettel indulhatnak!
  • A sérülések elkerülése érdekében javasolt, hogy mindenki képességeinek megfelelően, saját felelősségére induljon.
  • Bármilyen futást befolyásoló egészségügyi panasz esetén szükséges orvos véleményét kikérni.
  • A rendezőség fenntartja a jogot, hogy az útvonalat, a távok hosszát, illetve a programtervet megváltoztassa.
  • A rendezvényen készült fotókat és videókat a rendezőség felhasználja, ehhez a futók a részvétellel hozzájárulásukat adják.

Részletek az esemény facebook oldalán: „Mezei Futás Az Állatmenhelyért”, vagy Somogyiné Andreánál a 30/482-1816 –os telefonszámon.

Minden futót és állatbarátot szeretettel várnak.

Fotók: illusztrációk

2024. Április 20. 08:00, szombat | Helyi

Mozogj sokat, érezd jól magad

„Mozogj sokat, érezd jól magad” mottóval szervezte meg az MDSZ a Diákolimpia Junior Fesztivált 2024. április 17-én a Kész Aréna Sportcsarnokban az I. és II. korcsoportos gyerekeknek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén