2024. április 27, szombat - Zita

2018. November 09. 09:45, péntek | Helyi
Forrás: -szerk.-

Különleges könyvbemutató a könyvtárban

2018. november 29-én, 17 órakor a Hattyúházba megismerhetjük BABABY József MI HUSZONKETTEN c. könyvének reprint kiadását. A regény cselekménye városunkban játszódik az I. világháború idején, hősei akkori gimnazisták.

Keressük az 1916-ban érettségizett, I. világháborúba bevonult, diákok leszármazottjait: Baghy György, Baghy Kálmán, Benkő Béla, Czájlik Ferenc, Dobák István, Fauer János, Fisch Emil, Gaal Endre, Göndöcs Gyula, Hanel Károly, Hegyi Imre, Kalmár Gyula, Kárpáti Imre, Kenéz Miklós, Kudar László, Lederer Kálmán, Pázsit Ödön, Steiner József, Szelhoffer József, Szécsen Andor, Trungel Károly, Boda Antal, Csányi Sándor, Kuntz János, Móczár Ferenc, Tóth Ernő, Vereb Ottmár.

Jelentkezés a városi könyvtárban: 76/461429

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi