2024. április 25, csütörtök - Márk

2018. Szeptember 17. 13:05, hétfő | Helyi sport
Forrás: Jogging Plus Szuperinfó Futókl

Lúdas Matyi futama

Első alkalommal került megrendezésre XX. KISKUNFÉLEGYHÁZI LIBAFESZTIVÁLON a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub szervezésében a LÚDAS MATYI futama – utcai futóverseny 2018. szeptember 8-án.

A verseny fő célja a futás sport népszerűsítése, megismertetése minden korosztállyal az ovisoktól a szeniorokig. A futás a Kossuth utca platánjai által határolt lezárt területen bonyolódott. Külön köszönet illeti polgárőrséget, akik maximálisan biztosították a verseny biztonságos lebonyolítását. A rekordszámú 152 indulót számláló versenyt Dr. Horváth Sándor, az Integrál Zrt. elnök- vezérigazgatója nyitotta meg.

A kedves szavak után a legkisebbek és a legnépszerűbb, az ovis korosztály kezdte az utcai futóversenyt.

Nemcsak Kiskunfélegyháza városból érkezett nevezések között a legfiatalabb 2017-as születésű kisgyermek, a legidősebb 1941. évben született kiskunhalasi sportember volt.

A rendezvény sikeréhez nagymértékben hozzájárultak az egyesületben sportoló gyermekek szülei is önzetlen segítségükkel.

Minden résztvevő versenyző befutóajándékkal, emblémázott pólóval, emléklappal, gravírozott fakanállal, ásványvízzel, édesességgel, valamint a helyezettek éremmel és oklevéllel gazdagabban térhettek haza. A díjakat az Integrál Zrt. Baromfifeldolgozó üzemének vezetője Dobosné Németh Ottilia adta át.

A verseny kiemelt főtámogatója: Integrál Zrt.

Eredmények részletesen korcsoportonként és nemenként:

KIS LIBA FUTAM - óvodás és pöttöm

3. Hideg Gábor

Minden résztvevőnek gratulálunk!

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.